SIA “Domenikss” uzvar CSDD iepirkumu konkursā

Komentāri
SIA “Domenikss” uzvar CSDD iepirkumu konkursā
FOTO: LETA

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) papildinās savu autoparku ar jaunu Mercedes-Benz automašīnu, kas īpaši pielāgota transportlīdzekļu tehniskās kontroles nodrošināšanai uz ceļiem. Iepirkumu konkursā uzvaru guvis uzņēmums SIA ”Domenikss”, ar kuru noslēgta vienošanās par automašīnas iegādi 39950.00 eiro vērtībā.

SIA Domenikss piedāvājums CSDD iepirkumu konkursam ir atzīts par saimnieciski visizdevīgāko un atbilstošāko izvirzītajām prasībām. Piegādes līgums paredz vienas plašlietojuma automobiļa vienības piegādi, pārbūvi, saskaņošanu un reģistrāciju nepilnu 40 tūkstošu eiro vērtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots iepriekš, uzņēmums ir veiksmīgi startējis arī citos valsts iepirkumu konkursos, nodrošinot sabiedrisko pārvadātāju, kravas pārvadātāju un neatliekamās medicīniskās palīdzības autotransporta piegādi.

Pēdējā gada laikā SIA ”Domenikss” konkursa ietvaros nodrošinājis transportlīdzekļus vai sniedzis tehniskās apkopes un remonta pakalpojumus tādām organizācijām kā AS ”Liepājas autobusu parks”, SIA ”Daugavpils Gaļas kombināts”, valsts centrālā banka ”Latvijas Banka”, pilnsabiedrība ”Rīgas mikroautobusu satiksme”, ”Dobeles novada pašvaldība”, ”Latvijas Republikas Saeima”, ”Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests” un ”Valsts robežsardze”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl