Komentāri
Šī sadursme būtu pelnījusi Oskaru par labāko scenāriju. Skaties video!
Foto: Ekrānuzņēmums

Auto GPS navigatoram ne vienmēr var uzticēties. Taču vismaz Krievijas teritorijā tas prognozē notikumus uz ceļa teju ar zīlnieka cienīgu precizitāti…

Videomateriālā, kas iemūžināts 2012. gadā, bet ievērību sociālajā tīklā Facebook izpelnījies tieši tagad, redzams, kā GPS iekārta autovadītājam paziņo informāciju par vēl nenotikušām avārijas situācijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdī, kad neizskaidrojamu iemeslu dēļ atpakaļgaitā braucošā “fūre” ir sadragājusi video varoņa auto, neviļus prātā nāk doma, ka šoreiz tehnoloģijām bija taisnība… Kā punkts uz “i” ir automašīnas mūzikas atskaņotājā dzirdamais sērīgais skaņdarbs, par kuru, kā arī visiem pārējiem apstākļiem šis video, pēc tā publicētāju domām, būtu pelnījis Oskaru.

Video

Оскар за лучшее видео с регистратора. В нем прекрасно все. Оскар за лучшее музыкальное оформление. Оскар за операторскую…

Posted by stopham on trešdiena, 2016. gada 27. janvāris

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl