9 komentāri
Šī karte parāda “bedru koncentrāciju” uz Latvijas ceļiem… Vai tev tas šķiet normāli?
Foto: Latvijas valsts ceļi

Latvijas ceļi un bedres ir tikpat cieši saistīti jēdzieni, kā Ziemassvētki un Ziemassvētku vecītis. Ar interaktīvas aplikācijas palīdzību ir redzama bedraino ceļu kopaina kartes formātā.

Zināms, ka šoferu vidū diezgan iecienīta ir aplikācija Waze, kas informē autovadītājus par braukšanas apstākļiem, sastrēgumiem un citām lietām, ko ņemt vērā. Latvijas Valsts ceļu mājaslapā publiskota karte, kas tapusi sadarbībā ar šo aplikāciju, un tā atklāj, cik bedraini vietām patiesībā ir valsts ceļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šoferu ziņotā rādās, ka vislielākā bedru koncentrācija ir Rīgas apkaimē, kas apzīmēta ar milzīgu sarkanu plankumu. Ņemot vērā šo informāciju, visbedrainākie ceļi ir Vidzemē un Zemgalē, savukārt relatīvi mazāk bedru ir Kurzemē un Latgalē. Atliek vien cerēt, ka Latvijas Valsts ceļi ņems vērā šos datus un tiem sekos reāli darbi.

Foto: Latvijas ceļu “skaistākās” bedres

TOP komentāri

 • auto
  +2 +2 0

  auto

  Tieshi taaa. wazeristi laukos nesledz ieksha neatjekseejas,, laukos vspr struntiigi celi jau cik gadus liek un liek ielapus, katru dienu jashkerso tik bedraini celji ka neceljas roka hadeni taisiit!!!! daudz dazhadu kantoru kuri saka svarigaakas bedres lapa, a likumos tadas bedres ka ritenji neturas pie zemes, tadas nelapa jau menesi !!!
 • ikars
  +3 +2 -1

  ikars

  ne jau Rīgā bedres vairāk, vnk Rīgas apkaimē ir vairāk waze lietotāji! Pabrauciet pa Latgali un atzīmējiet visas bedres!
 • avene
  +1 +1 0

  avene

  Katru gadu ir šādas diskusijas, bet varu teikt vienu- mūsu Latvija ir viena liela bedre. Maksājam ceļa nodokļus, tik lielas degvielu cenas utt. , bet kur viss paliek? Ja valdībā sēdētu saimnieki, tad Latvija būtu sen sakārtota... 20 gadu laikā , ja katru vasaras mēnesi sakārtotu vismaz 20- 30 km, tad sen viss būtu sakārtots, jo ceļi taču ir pamats attīstītai videi...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl