1 komentārs

Rīdziniekiem jārēķinās, ka jaunais mācību gads pilsētas centrā sāksies ar lieliem satiksmes sastrēgumiem. Liela daļa ielu remontdarbu līdz 1. septembrim netiks pabeigta – to, apsekojot ielas, bija spiesta atzīt Rīgas domes vadība.

Uzraktas gājēju ietves, vientuļi bruģakmeņi, teritoriju ierobežojošās lentes… Tas viss vēl šobrīd “rotā” Rīgu un apgrūtina pārvietošanos kā autovadītājiem, tā riteņbraucējiem un gājējiem. Taču īpaši vieglāk nekļūs līdz pat septembra vidum, tā otrdien, 29. augustā, konstatēja Rīgas dome, kas par vainīgajiem uzskata komunikāciju turētājus.

Lai nākamgad remontdarbi, kas, iespējams, būs vēl vērienīgāki, tik ļoti nekavētos, tos plāno uzsākt jau mācību gada beigās. Tikmēr iedzīvotāji neapmierināti ir ne vien ar gauso darbu, bet arī ar to, cik haotiski tas tiek veikts.

Satiksmes departamentā šobrīd plāno, ka pēdējie brauktuvju darbi tiks pabeigti līdz 8. septembrim.

Savukārt lielākā daļa ietvju tikšot pabeigtas līdz 15. septembrim, izņemot atsevišķos posmos Stabu un Dzirnavu ielā. Tur remonts turpināsies līdz pat oktobrim.

Dažās vietās remontdarbi jau ir teju pabeigti, piemēram, Elizabetes ielā pie Ministru kabineta. Tur jaunās lielizmēra bruģakmens plāksnes jau izrotājušas gājēju ietvi.

Nākamgad ceļu remontdarbu apjoms būšot vai nu tāds pats kā šovasar, vai vēl lielāks. Saprotot, ka trīs mēneši remontiem nav gana, nākamos varētu sākt jau maijā. Tādā gadījumā par nokavētajiem termiņiem pienāktos dubultsodi.

Jāpiebilst, ka šovasar lielākais iedzīvotāju sašutums nav par remontdarbu kavēšanu, bet gan par haotiski organizēto darbu un apdraudējumu gājēju drošībai. Vairākās ielās uzraktas ietves abās pusēs, neizveidojot pagaidu ietves, līdz ar to gājēji bija spiesti pārvietoties pa brauktuvi un būvdarbu zonu. Neesot mierā ar šādu ”kārtību”, vairāki rīdzinieki pagājušajā nedēļā paši saviem spēkiem veidoja nodalītu pagaidu ietvi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl