Komentāri

Uz Saulkrastu apvedceļa atrodas vēl viena bīstama vieta, kur iespējama bīstama situācija un ceļu satiksmes drošības apdraudējums, secinājis raidījums “Zebra”.

Šis ir jau trešais “melnais punkts” Saulkrastu pusē, ko ievērojis raidījums “Zebra”. Šoreiz bīstamā vieta atrodas kādā vietā, kur iespējams veikt kreiso pagriezienu uz būvmateriālu veikalu. Šajā pagriezienā trīs gados ir notikušas 15 autoavārijas. Tāpat pagrieziens ir bīstams, jo atrodas reljefa lūzuma vietā, kā arī pagriezienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pauls Timrots

Pauls Timrots
raidījuma “Zebra” vadītājs

Visas iespējas avārijai. Uz Saulkrastu apvedceļa ir trešā vieta, kur dabūt galu.

Ko darīt? Zem Saulkrastu apvedceļa ir tunelis, to varētu izmantot, bet tajā nedrīkst iebraukt. Tas autovadītājiem būtu labs veids, kā aizstāt kreiso pagriezienu. Šeit kreiso pagriezienu varētu likvidēt un caur tuneli varētu pārvietoties tie, kuri vēlas nokļūt būvmateriālu veikalā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl