Satiksmes ministrijā izstrādāts jauns transportlīdzekļu nodokļa izmaiņu variants

3 komentāri

Izmaiņas transportlīdzekļu ekspluatācijas nodokļa likmēs tomēr būs, tiesa gan, tiks mainīta pieeja to aprēķināšanā, par to šodien paziņoja premjers Māris Kučinskis.

Detaļas gan pagaidām atklātas netiek, jo jāsagaida visu šajā jautājumā iesaistīto pušu viedoklis. Koalīcijas politiķi ir vienisprātis, ka, diferencējot likmi atkarībā no CO2 izmešu daudzuma, jāpasargā iedzīvotāji, kas brauc ar salīdzinoši vecām automašīnām. Plānotais izmaiņu spēkā stāšanās laiks gan paliks tas pats vecais – 2019. gads.

Atgādinām, ka pēc iepriekšējā CSDD modeļa likme automašīnām ar zemu CO2 daudzumu būtu nulle, savukārt videi nedraudzīgām mašīnām pat 756 eiro.

Tādējādi izveidotos situācija, ka jaunu luksusa auto īpašnieki maksātu maz vai neko, savukārt iedzīvotājiem, kam pieder vecāki premium klases auto, likme krietni pieaugtu.

Video

TOP komentāri

 • Šausmas
  +2 +2 0

  Šausmas

  ja tā, tad jānodrošina sabiedriskais transports no 5.00-1.00 par lētu cenu, un pieejams visur, kur ir ticis noņemt pēdējo 25 gadu laikā!
 • nu ja
  +1 +1 0

  nu ja

  būtu labāk uztaīsījuši deputātu policiju kura būtu neatkarīga institūcija un izķertu parazītus, un pat nespētu pat iedomātīes cik daudz naudas paliktu budžetā
 • Solveiga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl