Komentāri
Sastrēgums virzienā uz Vanšu tiltu stiepjas līdz pat Spicei
FOTO: LETA

Sastrēgums Pārdaugavā, Kalnciema ielā, virzienā uz Vanšu tiltu stiepjas līdz pat tirdzniecības centram Spice.

Pie Spices automašīnu kustība ir ātrāka, bet jau uz Kalnciema tilta tā palēninās. Automašīnas ir spiestas stāvēt uz tilta uz vietas pat vairākas minūtes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sastrēgumā stāv gan sabiedriskais transports, gan personīgie automobiļi, gan arī taksometri.

Galvaspilsētā turpinās Latvijas prezidentūras centrālais notikums – Austrumu partnerības samits, tāpēc arī šodien gandrīz visu dienu būs slēgts Akmens tilts un daļa ielu.

Tāpat kā vakar, būs slēgta satiksme 11. novembra krastmalas kreisajā pusē no Vanšu tilta gandrīz līdz Dzelzceļa tiltam, kā arī vairākās Vecrīgas ielās. Joprojām slēgts ir Akmens tilts, pa kuru atļauts pārvietoties tikai sabiedriskajam transportam, gājējiem un velosipēdistiem. Slēgta satiksme ir arī ielās ap Gaismas pili, kur samits notiek. Šodien ar pacietību jāapbruņojas līdz plkst. 17.00, jo tik ilgi paredzēti ierobežojumi.
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl