Sargies no zagļiem! Autoeksperti aicina marķēt automašīnu spoguļus

Komentāri

Sānskata spoguļu zādzību skaits vairākus gadus strauji pieauga. Dažādiem krimināliem elementiem, bet, jo īpaši narkomāniem, tas kļuva par vieglu peļņas avotu – jo spoguļa noskrūvēšana no spēkrata lielas grūtības nesagādā.

Taču pērn situācija kardināli mainījusies, zādzību skaits samazinājies par 42%. Kopš pērna gada sākuma, tehnisko apskašu laikā pārbaudot spēkrata brauktspēju, mehāniķi neaizmirst piefiksēt, kas rakstīts uz sānskata spoguļiem.

Pērn piefiksēti 190 gadījumi, kad spoguļa un šasijas numuri neatbilst. Valsts policija atzīst, ka šāda situācija ļoti palīdz darbā.

Autoeksperti arī atgādina, ka, nopērkot jaunu auto, visticamāk, tā spoguļi nebūs marķēti – tas šoferim jāizdara pašam. Kas attiecas uz garnadžu iemīļotākajām auto markām – tad topa pirmajā vietā nemainīgi ir BMW un Mercedes.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl