Šajā ziemas sezonā autoceļu uzturēšanai atvēlēti 30 miljoni eiro

Komentāri

Šajā ziemas sezonā valsts autoceļu uzturēšanai tiks atvēlēti 30 miljoni eiro, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja AS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

Vienlaikus viņš atgādina un aicina autovadītājus parūpēties par ziemas riepu uzlikšanu savām automašīnām, kā arī izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu un stilu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Lange
LVC valdes priekšsēdētājs

Šai ziemas sezonai ir plānoti 30 miljoni eiro. Tas atbilst tam pašam līmenim, kas bija iepriekšējos trīs gados, bet šogad tas [finansējums] ir nedaudz vairāk. Salīdzinājumā ar pēdējiem desmit gadiem mēs esam novērojuši, ka pēdējos gados ziemas ir bijušas daudz nepastāvīgākas un ar mainīgiem laikapstākļiem. Ir bijuši vairāki sasalšanas un atsalšanas cikli. Iepriekšējā ziema bija ap pieciem ziemas cikliem. Protams, tas lielu ietekmi atstāja uz vietējiem grants ceļiem.

Tāpat Lange skaidro, ka arī šogad ceļu uzturēšanā tiks izmantots sāls un smilts maisījums, jo tas ir lētāks.

Šogad ziemas sezonā LVC rīcībā būs vairāk nekā 600 ceļu tīšanas tehnikas vienību, autovadītāju ceļu stāvoklim varēs sekot līdzi ar mobilajā aplikācijā “Waze”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl