Rīt norisināsies motobraucēju parāde! Satiksme 11. novembra krastmalā būs slēgta

Komentāri

Rīt Rīgā valdīs moto un velo gars. Ik gadu aprīļa pēdējā sestdienā tiek rīkots moto sezonas atklāšanas pasākums, kas pulcē tūkstošiem braucēju. Tāds ieplānots arī rīt.

Siltais laiks, saule, vējš, ātrums un brīvība ir tas, kas aprīļa pēdējās dienās tramīgus dara motobraucējus. Ikgadējā sezonas atklāšanā parasti pulcējas tūkstošiem motobraucēju un paredzams, ka arī rīt galvaspilsētas ielās valdīs viņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēkiem, kuri ar motociklu nebrauc, šīs izdarības šķiet nesaprotamas. Tomēr tiek, kuri sevi sauc par motobraucējiem, tas ir dzīvesstils.

Lai piedalītos motosezonas atklāšanā, nepieciešams braucams motocikls vai vismaz motorollers – to var nopirkt jaunu vai lietotu.

Īstākie moto fani atzīst, ka ar motocikla iegādi viss tikai sākas, jo tas tiek pārtaisīts, uzlabots, kopts un pulēts.

Paši “baikeri” pat nezina, cik naudas ieguldījuši savos dzelzs rumakos. Ir motocikli, kuri maksā par 30-40 tūkstošus eiro, kaut veikala cena ir krietni mazāka. Uz sezonas atklāšanu ik gadu pulcējas pat 4-5 tūkstoši braucēju. Pēc CSDD datiem, Latvijā ir reģistrēti teju 20 tūkstoši motocikli. Autovadītājiem jāņem vērā, ka rīt dienas vidū Rīgas centrā pārvietošanās var būt apgrūtināta.

Rīt 11. novembra krastmala satiksmei būs slēgta, bet motobraucēju parādes laikā arī sabiedriskā transporta satiksme tiks regulēta vai slēgta atbilstoši nepieciešamībai.

Rīt Rīgā ar ģimenes velobraucienu, velo ekskursijām, orientēšanās pasākumiem un Tvīda braucienu, tiks atklāta arī ikgadējā ”velo nedēļa”.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl