Komentāri
Rīgas svētkos sabiedrisko transportu un autostāvvietas var izmantot bez maksas
FOTO: LETA

Rīgas satiksme atgādina, ka Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi 15. un 16. augustā (sestdien un svētdien) sabiedrisko transportu (autobuss, tramvajs, trolejbuss) varēs izmantot bez maksas, izņemot minibusus, nakts satiksmes maršrutus un Retro tramvaju.

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, Rīgas svētku laikā varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes autostāvvietu K. Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama – tur par auto novietošanu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saistībā ar pasākumiem, kas norisināsies Lucavsalā, sestdien, 15. augustā, un svētdien, 16. augustā, 40. maršruta autobusi apstāsies un uzņems/izlaidīs pasažierus pieturvietā “Lucavsala” virzienā uz Ziepniekkalnu.

11. maršruta tramvaji 15. augustā un 16. augustā kursēs pēc pagaidu kustības saraksta, lai nodrošinātu Rīgas iedzīvotāju un viesu nokļūšanu Mežaparkā un Rīgas Zooloģiskajā dārzā. 16. augustā pirms un pēc rokgrupas BI-2 koncerta 11. tramvaja maršrutā tiks nodrošināti papildu reisi atbilstoši pasažieru plūsmai.

Naktīs no 15. uz 16. augustu un no 16. uz 17. augustu transporta kustība atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos tiks nodrošināta līdz plkst. 1.00 no pilsētas centra, apkalpojot pēc iespējas lielāko daļu pilsētas mikrorajonu un nodrošinot pasažieru nokļūšanu no organizētajiem svētku pasākumiem.

Papildu reisi tiks nodrošināti: 3., 11., apvienotajā 12., 23. un 26. (pa Akmens tiltu), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51. un 53.autobusa maršrutā, 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27.trolejbusa maršrutā, 4., 5., 6., 7., 10. un 11.tramvaja maršrutā.

Minibusi 15. un 16. augustā kursēs pēc sestdienu, svētdienu un brīvdienu grafika. Nakts satiksme tiks organizēta naktī no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu. Atgādinām, ka par braucieniem minibusā un nakts satiksmes maršrutos ir jāmaksā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl