Rīgas reģionā aizturēti jau 33 kukuļdevēji

Komentāri
Rīgas reģionā aizturēti jau 33 kukuļdevēji
FOTO': LETA

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki aizturēja divus autovadītājus, kuri mēģināja policijas darbiniekiem iedot kukuli, lai viņiem netiktu sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli. Policisti kukuļdevējus aizturēja un uzsāka kriminālprocesu.

Pagājušajā piektdienā, 22.augustā ap pulksten 14:00 Ķekavas novadā uz autoceļa Rīga – Bauska Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu ”BMW”, kurai nebija obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1995. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva kukuli 50 eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 23.augustā ap pulksten 13:00 Biķernieku ielā, Rīgā, Ceļu policijas darbinieki par neatļauta kreisā pagrieziena veikšanu apturēja automašīnu ”Seat”, kuru vadīja 1971. gadā dzimis Gruzijas pilsonis. Pārbaudot apturēto automašīnu, policisti konstatēja arī virkni citu pārkāpumu. Apturētais vīrietis brauca bez ieslēgtām tuvajām gaismām, automašīnai nebija OCTA, kā arī nebija veikta tehniskā apskate. Tāpat policisti konstatēja, ka automašīnas vadītājam nav vadītāja apliecības.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl