Rīgā turpinās vērienīgi remontdarbi! Brīvdienās ierobežos satiksmi Lāčplēša ielā

Pievienot komentāru
Rīgā turpinās vērienīgi remontdarbi! Brīvdienās ierobežos satiksmi Lāčplēša ielā
FOTO: LETA

Šajās brīvdienās būvdarbi tiks uzsākti Lāčplēša ielas posmā no Avotu ielas līdz Brīvības ielai. Autovadītājiem un velobraucējiem jārēķinās, ka brauktuve būvdarbu laikā tiks sašaurināta un ierobežots maksimālais braukšanas ātrums. Arī gājējiem pārvietošanās iespējas būvdarbu laikā būs ierobežotas.

Šobrīd satiksmes ierobežojumi Lāčplēša ielā ir no Salu tilta līdz Avotu ielai. Būvdarbi sākti uz ietves labajā pusē. Kopumā jau vairāk nekā puskilometra garumā demontēts ietves segums, izbūvētas ielu un ietvju apmales. Darbs pie ietvju seguma un apmaļu demontāžas vēl turpināsies, pēc tam tās tiks izbūvētas ar šķembu pamatu un atjaunots segums.

Kā jau informējām, būvdarbi ilgs līdz jaunajam mācību gada sākumam, un darbi tiks organizēti nepārtraukti, arī nakts stundās, kad tiks veikta asfalta ieklāšana. Atsevišķi ielu posmi brīvdienās un nakts stundās satiksmei tiks slēgti.

Autovadītājiem būvdarbu laikā jārēķinās ar nopietniem satiksmes sablīvējumiem un papildus ceļā pavadīto laiku. Aicinām ar izpratni izturēties pret ieviestajiem ierobežojumiem, ievērot satiksmes organizācijas kārtību.

Plašāku informāciju par satiksmes ierobežojumiem Jūs varat atrast riga.lv; rdsd.lv, kā arī Rīgas domes sociālo tīklu kontos.