Rīgā turpinās juceklis remontdarbu dēļ. Jaunākā informācija liecina, ka augustā kļūs tikai sliktāk

5 komentāri
Rīgā turpinās juceklis remontdarbu dēļ. Jaunākā informācija liecina, ka augustā kļūs tikai sliktāk
Ilze Zvēra / f64

Rīgā turpinās juceklis, ko sev līdzi nes ceļu remontdarbi. Rīdziniekiem un pilsētas viesiem jārēķinās, ka augustā situācija vēl vairāk pasliktināsies.

Pašlaik sākta lielās Valdemāra ielas seguma nomaiņa, un, kā pārliecinājās TV3 Ziņas, par satiksmes drošību īpaši nav domāts. Vienlaikus turpinās remontdarbi Brīvības ielā un arī šķērsielās, kas savieno šīs abas satiksmei svarīgās ielas.

Ņemot vērā, ka remonti turpinās arī Brīvības un Valdemāra ielu savienojošajās Elizabetes un Stabu ielā, augustā sastrēgumi solās būt īpaši gari, pat neņemot vērā, ka auto skaits pilsētā ir mazs.

Valdemāra ielā šobrīd notiek apmaļu demontāža. Pēc tam sāksies ietvju, bet vēlāk ceļa seguma nomaiņa no Kronvalda bulvāra līdz pat Skanstes ielai. Par spīti daudzajiem iedzīvotāju pārmetumiem, TV3 Ziņas pārliecinājās, ka ceļu remontētāji turpina ignorēt elementāras drošības prasības. Pie Bruņinieku ielas buldozers netraucēti pārvietojas pa ietvi, neskatoties uz gājējiem.

No rītiem un beidzoties darbam vakaros, pilsētas satiksmi paralizē sastrēgumi. Rīgas domes opozīcija uzskata, ka esošais Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājs Emils Jakrins netiek galā ar saviem pienākumiem.

Skaidrojot, kāpēc paralēli jāveic seguma nomaiņa divās centrālajās Rīgas ielās, departamenta pārstāvji norāda uz vēlmi pilsētas centru savest kārtībā līdz valsts simtgadei.

Satiksmes departamenta pārstāvis arī nesniedza skaidru solījumu, vai remontdarbi Brīvības un Valdemāra ielā tiks pabeigti līdz septembrim, kas ir pirmā skolas diena.

Opozīcija šonedēļ vēlas sasaukt par satiksmi atbildīgas komitejas sēdi, lai uzklausītu par haosu atbildīgās amatpersonas.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • Edvins Lukasevics-Lācis
 • Zigis33
  +1 +1 0

  Zigis33

  Tipiskie latviesi tik naudet viss slikti ustaisiet lai viss smuki bet lai nav troksnis un putekli pasi tak tur brauksiet un staigasiet
 • Armands Oinass
  +1 +1 0

  Armands Oinass

  Nils Ušakovs • Нил Ушаков varbūt ir ko teikt, nevis reklamēt "varoņdarbus"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl