Komentāri
Rīgā tehnisko apskati svētdienās varēs veikt arī pēc iepriekšējā pieraksta
Foto: CSDD

Izvērtējot daudzu autovadītāju vēlmes, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Latvijā lielākajā tehniskās apskates stacijā Rīgā, Antenas ielā 2, ievieš iespēju elektroniski pierakstīties tehniskajai apskatei, informē CSDD.

Sākotnēji šis pakalpojums klientiem būs pieejams tikai svētdienās, taču CSDD vērtēs iespējas šo pakalpojumu ieviest arī pārējās dienās. Pierakstīties tehniskajai apskatei var CSDD e-pakalpojumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to Antenas ielas tehniskās apskates stacija, kas ir Baltijā lielākā, pievienojas to staciju sarakstam, kurā pieejams elektroniskais pieraksts.

CSDD norāda, ka šis pakalpojums autovadītājiem samazinās pavadīto laiku tehniskās apskates veikšanai. Klientam nepieciešams CSDD e-pakalpojumos pieteiktajā laikā ierasties uz tehnisko apskati un CSDD kasē saņemt kārtas numuriņu. Numuriņš ir jāsaņem arī gadījumā, ja e-pakalpojumos pirms tam būs veikti visi maksājumi par tehnisko apskati. Iepriekšējo pierakstu var veikt uz nākamo, kā arī turpmākajām svētdienām.

CSDD Antenas ielā 2 piedāvā veikt tehnisko apskati transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kiloggramiem arī svētdienās no plkst.8 līdz plkst.16. Lai paātrinātu tehniskās apskates procesu, ir iespējams jau savlaicīgi veikti visus maksājumu “e.csdd.lv“.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl