Rīga līdz sestdienai būs daudz grūtāk izbraucama. Šeit viss par satiksmes ierobežojumiem!

0 Komentāru
Rīga līdz sestdienai būs daudz grūtāk izbraucama. Šeit viss par satiksmes ierobežojumiem!
Foto: LETA

Tā kā Latvijā saistībā ar Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē ierodas daudzas paša augstākā līmeņa amatpersonas, autovadītājiem un gājējiem jau kopš trešdienas vakara jārēķinās ar būtiskiem satiksmes ierobežojumiem.

Latvijas Nacionālā bibliotēka, Nacionālā opera un virkne galvaspilsētas viesnīcu ir centrālie punkti, ap kuriem jau no trešdienas līdz 10. janvārim autobraucējiem un arī kājāmgājējiem būs jārēķinās ar dažādiem satiksmes ierobežojumiem.


Juris Leitietis, Drošības policijas priekšnieka vietnieks:

Ņemot vērā to, ka Rīgā ierodas deviņas apsargājamas augstākās ārzemju amatpersonas, Rīgas iedzīvotājiem būs jārēķinās ar nelieliem, īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem dažādās pilsētas vietās. Mēs darīsim visu, lai netiktu ierobežota transporta un gājēju kustība galvenajās Rīgas artērijās un uz galvenajiem tiltiem, taču tiks ierobežota satiksme ap galvenajām norises vietām.

Saistībā ar pasākumiem no trešdienas, 8. janvāra, vakara līdz 9. janvāra plkst. 22 ir slēgta satiksme Valguma ielā no Akmeņu ielas līdz Uzvaras bulvārim.
Tā kā 8. janvārī Latvijas Nacionālajā operā pulksten 18 notiek Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē atklāšanas pasākums, tad amatpersonu ierašanās laikā būs ierobežota satiksme arī operas tuvumā.

Karti ar ierobežojumiem skatīt šeit!

Savukārt no 16.45 – 18.30 īslaicīgi būs ierobežota satiksme Aspazijas bulvārī no Krišjāņa Barona ielas līdz Brīvības pieminekļa laukumam. Pēc tam šajā pašā posmā īslaicīgi ierobežojumi būs no 19:30 līdz 21:30, un Kr.Barona ielā posmā no Raiņa bulvāra līdz Aspazijas bulvārim.

Satiksmes un arī gājēju kustība īslaicīgi būs ierobežota no 8. janvāra pulksten 7:00 rītā līdz 9. janvāra pulksten 17:00 Elizabetes ielā posmā no Tērbatas līdz Kr.Barona ielai.

Lai apbrauktu Elizabetes ielu, Drošības policija iesaka izvēlēties Raiņa bulvāri vai Lāčplēša ielu.

Jau no 5. janvāra galvaspilsētā uzstādītas papildu ceļa zīmes ar aizliegumu novietot automašīnu. Piemēram, līdz pat 1. jūlijam katru dienu no pulksten 7 rītā līdz 22 vakarā aizliegta transporta līdzekļu apstāšanās O. Vācieša ielā posmā no Altonovas ielas līdz F. Brīvzemnieka ielai un F. Brīvzemnieka ielā posmā no O. Vācieša ielas līdz Vienības gatvei. Zīmes neievērošanas gadījumā spēkrats tiks evakuēts.

Ceturtdien, 8. janvārī, Rīgā oficiāli atklās Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības (ES) Padomē.

Vairāk uzzini video!

0 Komentāru