Komentāri

Rīgas  centrā ir kāds krustojums, kur avārijas notiek ar ļoti bēdīgu regularitāti. Turklāt pie vainas gan pārgalvība un pārmēru liela steiga, norāda policijas pārstāvji.

Proti, runa ir par Citadeles un Muitas ielas krustojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars, kura darbavieta ēkā šajā krustojumā, regulāri kļūst par liecinieku daudzām avārijām, turklāt cietušie parasti ir velosipēdisti. Edgars stāsta, ka, dzirdot būkšķi, un tad jau varot ņemt rokā fotoaparātu un iemūžināt kārtējo bēdīgo ainu.

Daudzo avāriju iemesls šeit pārsvarā ir gan autovadītāju, gan riteņbraucēju neuzmanība un pārgalvība. Šoferi veic labo vai kreiso pagriezienu, savukārt velosipēdisti strauji šķērso brauktuvi, parasti pie zaļās gaismas, bet reizēm – arī pie luksofora sarkanā signāla.

Autovadītāji un velosipēdisti – esiet uzmanīgi gan šajā, gan citos Rīgas krustojumos! Dzīvība un veselība tomēr ir dārgāka par dažām sekundēm ietaupīta laika.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl