Komentāri

Daudzi jau šobrīd sākuši gatavoties Jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Jau tradicionāli tās notiks arī Rīgā, 11. novembra krastmalā.

Svinību dēļ jau no šā vakara jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Šovakar no pulksten 22.00 tiks slēgta satiksme 11. novembra krastmalas posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam, kā arī vairākās tuvējās Vecrīgas ielās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau no šodienas rīta būs liegta arī automašīnu apstāšanās un stāvēšana Kaļķu ielas posmā no krastmalas līdz Kungu ielai, bet no rītdienas sešiem vakarā šo posmu slēgs arī transporta kustībai.

Savukārt Jaunā gada sagaidīšanas svinības Daugavas krastmalā sāksies rīt pulksten 21.00 un ilgs līdz trijiem naktī. Vakara gaitā uzstāsies dažādas grupas, pusnaktī varēs vērot svētku uguņošanu, kuras muzikālo noformējumu veidojis komponists Zigmars Liepiņš, bet noslēgumā klātesošos izklaidēs dīdžejs.

Organizatori uzsver, ka pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, bet bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja būs ļauta tikai kopā ar vecākiem. Vēl jāpiebilst, ka 31. decembrī un 1. janvārī Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl