Komentāri

Daudzi jau šobrīd sākuši gatavoties Jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Jau tradicionāli tās notiks arī Rīgā, 11. novembra krastmalā.

Svinību dēļ jau no šā vakara jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Šovakar no pulksten 22.00 tiks slēgta satiksme 11. novembra krastmalas posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam, kā arī vairākās tuvējās Vecrīgas ielās.

Jau no šodienas rīta būs liegta arī automašīnu apstāšanās un stāvēšana Kaļķu ielas posmā no krastmalas līdz Kungu ielai, bet no rītdienas sešiem vakarā šo posmu slēgs arī transporta kustībai.

Savukārt Jaunā gada sagaidīšanas svinības Daugavas krastmalā sāksies rīt pulksten 21.00 un ilgs līdz trijiem naktī. Vakara gaitā uzstāsies dažādas grupas, pusnaktī varēs vērot svētku uguņošanu, kuras muzikālo noformējumu veidojis komponists Zigmars Liepiņš, bet noslēgumā klātesošos izklaidēs dīdžejs.

Organizatori uzsver, ka pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, bet bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja būs ļauta tikai kopā ar vecākiem. Vēl jāpiebilst, ka 31. decembrī un 1. janvārī Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl