Komentāri

Daudzi jau šobrīd sākuši gatavoties Jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Jau tradicionāli tās notiks arī Rīgā, 11. novembra krastmalā.

Svinību dēļ jau no šā vakara jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Šovakar no pulksten 22.00 tiks slēgta satiksme 11. novembra krastmalas posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam, kā arī vairākās tuvējās Vecrīgas ielās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau no šodienas rīta būs liegta arī automašīnu apstāšanās un stāvēšana Kaļķu ielas posmā no krastmalas līdz Kungu ielai, bet no rītdienas sešiem vakarā šo posmu slēgs arī transporta kustībai.

Savukārt Jaunā gada sagaidīšanas svinības Daugavas krastmalā sāksies rīt pulksten 21.00 un ilgs līdz trijiem naktī. Vakara gaitā uzstāsies dažādas grupas, pusnaktī varēs vērot svētku uguņošanu, kuras muzikālo noformējumu veidojis komponists Zigmars Liepiņš, bet noslēgumā klātesošos izklaidēs dīdžejs.

Organizatori uzsver, ka pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, bet bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja būs ļauta tikai kopā ar vecākiem. Vēl jāpiebilst, ka 31. decembrī un 1. janvārī Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl