Komentāri
Rīgā gaidāmi pamatīgi satiksmes ierobežojumi; būs kavēta arī gājēju kustība
FOTO: LETA

Tuvākajās dienās Rīgā gaidāmi pamatīgi satiksmes ierobežojumi. Atsevišķās ielās būs kavēta arī gājēju kustība. Galvaspilsētā notiks Latvijas prezidentūrai Eiropas savienības padomē veltīti vērienīgi atklāšanas pasākumi. Ieradīsies bloka valstu vadošas amatpersonas. Lai nodrošinātu augsto viesu drošību, policijā pieļauj, ka uz brīdi varētu slēgt  satiksmi pat Mārupes privātmāju rajonā, kas atrodas netālu no lidostas.   

Rīt un parīt Rīgā notiks Latvijas augstāko amatpersonu un Eiropas komisijas komisāru kolēģijas tikšanās, norisināsies arī Latvijas prezidentūrai Eiropas savienības padomē un Eiropas gada atklāšanai veltīti pasākumi. Pirmoreiz Rīgā ieradīsies arī jaunievēlētais Eiropadomes priekšsēdētājs Donalds Tusks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gādātu par amatpersonu drošību, 8. un 9. janvārī policija slēgs gājēju kustību ielās, kas ir līdzās Nacionālajai bibliotēkai. Ap Gaismas pili ik pa brīdim būs ierobežota arī transportlīdzekļu kustība. Paredzams, ka pie Akmens tilta veidosies milzu sastrēgumi, tāpēc braucējiem labāk izvēlēties Daugavu šķērsot pa citiem tiltiem.

Tiem, kuriem darba vieta ir netālu no bibliotēkas, jārēķinās, ka būs problēmas ar spēkrata novietošanu. Īslaicīgi būs slēgta vai ierobežota satiksme arī citviet Pārdaugavā.

Arī Rīgas centrā un Vecrīgā būs stingri pārvietošanās ierobežojumi.

Svētdienas vakarā policija visus ierobežojumus atcels. Nākamais lielais pasākums gaidāms janvāra beigās, kad Rīgā notiks pirmā neformālā Eiropas savienības ministru padomes sanāksme.

Karti ar ierobežojumiem skatīt šeit!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl