Komentāri
Rīgā būvē “lielāko pašapkalpošanās automazgātavu”; auto varēs mazgāt par 2 eiro

Investējot 800 tūkstošus eiro Bauskas ielā 105, Rīgā, netālu no Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Rīgas nodaļas, SIA Wash & Drive uzsākusi būvēt Latvijā lielāko pašapkalpošanās automazgātavu, informē uzņēmuma pārstāvji.

Automazgātuvē būs iespējams nomazgāt līdz tūkstoš automašīnu dienā. Jauno automazgātavu plānots atklāt jūnijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šoferi savus automobili varēs nomazgāt piecu līdz septiņu minūšu laikā, ieguldot divus eiro.

“Latvijā lielāko pašapkalpošanās automazgātavu esam nolēmuši ierīkot tieši Bauskas ielā, jo tur ir viena no blīvākajām satiksmes kustībām Rīgā un netālu atrodas daudzu autovadītāju apmeklētā CSDD tehniskās apskates vieta,” norāda Augusts Iesalnieks, SIA Wash & Drive valdes loceklis.

Kopumā automazgātavā būs sešas slēgtā tipa mazgāšanas kabīnes vieglajiem automobiļiem un viena atvērtā tipa, kas domāta smagajam autotransportam un mikroautobusiem.

Tāpat kā citās Wash & Drive automazgātavās, arī Bauskas ielā papildus augstspiediena mazgāšanas rīkam būs pieejama arī putu birste, ar kuru klients var kārtīgi nomazgāt savu auto, kā arī divi putekļsūcēji.

Mazgātavā atradīsies arī naudas apmaiņas aparāts, lai autovadītājiem būtu iespēja samainīt naudaszīmes pret monētām.

SIA Wash & Drive īpašnieki ir AS Dotcom Enterprises un Augusts Iesalnieks.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl