Reidā ar netrafarēto policijas auto pieķer vairākus šoferus, kuri brauc pie sarkanās gaismas

Izrādās, ka simtiem autovadītāju sarkanais gaismas signāls luksoforā nav nekāds traucēklis. Šogad tikai pirmajos sešos mēnešos vien aizliegumu krustojumu šķērsot pie sarkanās gaismas nav ievērojuši gandrīz 2 000 šoferu.

Atpakaļ uz rakstu

25 komentāri

 • Jānis Sviklāns

  Jānis Sviklāns

  Celu policiju kadreiz soda par benzina noliesanu no darba auto? Jau reizes 5 redzeju savam acim ka tiek noliets benzins no darba auto savam vajadzibam. Un te iet runa par dzeltena luksofora signalu?
 • Es

  Es

  Kādreiz mācīja,ka iedegoties zaļajam signālam pirms uzsākt kustību ir jāpārliecinās vai visi ir beiguši braukt kam bija atļautais signāls.Kādreiz zaļais mirgoja,bet tagad?
 • Liene
 • Андрей Буров

  Андрей Буров

  Atgrieziet zaļo mirgojošo, un problēmas būs mazāk!
  • Andris Emturis

   Andris Emturis

   Андрей Тимофей Буров tieši tā bet tad nebūs pārkāpumu un atkal sūdīgi 😂😂😂
  • Edijs Puišelis
 • Eriks Suurais

  Eriks Suurais

  100% atbalstu, dēļ šādiem kretīniem arī kreiso pagriezienu bieži neuzspēj veikt pretī stāvošie auto
  • Karlis Uzkurs

   Karlis Uzkurs

   Eriks Suurais vai arī pidari, kuri brauc vēl 5 sekundes pēc papildsekcijas nodzišanas. Spilgts piemērs ir Brīvības un Lielvārdes stūris. Tie, kas brauc pa Lielvārdes ielu vēl kādas 2-3 sekundes dabū gaidīt, līdz kundziņi pabeigs manevrus, kas veikti pie aizliedzošā signāla.
  • Rūbe Jānis

   Rūbe Jānis

   Karlis Uzkurs papildsekcijas vispār ir īpatnējs gadījums. Reizēm deg pliks zaļš un ir nodzēsta papildsekcija. Cilvēks svešais taču nezin, kāda bulta tajā iedegsies, taisni vai pa kreisi. Īpaši jau naktī, kad izslēgtā papildsekcija nemaz nav pamanāma. Secina, ka drīkst braukt visos virzienos, jo uz zaļā signāla nav bultas attēla. Te mūsu ceļu inženieri ir pacentušies!
  • Karlis Uzkurs
 • Ivo Ilsters

  Ivo Ilsters

  Man divus rēķinus izrakstīja, es tagad dodu pa bremzēm, tik problēma ka manam auto ir salīdzinoši īss bremzēšanas ceļš un laika jautājums kad kāds ieliks aizmugurē, jau strīdējos ka turpināju kustību lai neizraisītu avārijas situāciju, protams bezjēdzīgi, tā ka tagad pa bremzēm...
  • Andris Staltmanis
  • Ivo Ilsters

   Ivo Ilsters

   Kad pārslēdzas parasti nesanāk skatīties kas vēl aizmugurē brauc un cik tālu atrodas, kāda viņam varētu būt bremzēšanas distance, reakcijas laiks... parasti LV no visa uztaisa biznesu. Par radariem arī skaidei un gaiši pateica ka neatmaksājoties, it kā runā par satiksmes drošību, nevis vai viņi pietiekami papildina budžetu...
 • Lauris Rūba

  Lauris Rūba

  Tak skaidrs, ka lielākoties tas notiek, tāpēc, ka viens Dakāras superstārs pajolis noņēma zaļo mirgojošo signālu. Pamatojot, ka visi uzspieda gāzi, lai paspētu, un tas redz esot bīstami ( katrs pats jau spriež pēc sevis ). Bet patiesībā lielākā daļa ieraugot zaļo mirgojošo laicīgi saprata, ka nepaspēs, un mierīgi sabremzēja, un plus ieekonomēja degvielu uz tā rēķina . A tagad bez mirgojošā, gan ļoti daudzi ieraugot pēkšņu dzelteno, uzspiež lai paspētu, es tai skaitā, jo netaisos strauji bremzēt, sevišķi, kad mazulis ir mašīnā... pēkšņais dzeltenais ir daudz bīstamāks par mirgojošo zaļo jo kamēr noreaģē, piebremzē, tad apstrādā prātā, vai paspēs apstāties, kamēr domā, tikmēr vēl metri noripoti, un saprot, ka nu jau toč par vēlu bremzēt, un tad jau tiešàm uzdod gāzi, un tikmēr šķērsojot līniju sarkanais jau iededzies.... a policijai un fotoradaram, mjā, vienalga, kāds bija ātrums, cik tuvu luksofors kad iedegas dzeltenais,,,, šķersoji līniju zem dzeltenā vai sarkanā, un raksta protokolu, neiedziļinoties niansēs.
  Un jebkurš, kurš grib mani oponēt un teikt, lai iemācos braukt,, vai lai eju kājām, jebkuram 100 % ir bijusi tāda situācija, kad pienāktos protokols... takā nevajag te tagad ja ?
  • Jānis Rozefelds

   Jānis Rozefelds

   Es šādā gadījumā nemaz neplānoju bremzēt un nevis tāpēc, ka nenobremzēšu, bet lai man pakaļā kāds neieliek :D
  • Rūbe Jānis

   Rūbe Jānis

   Es arī neplānoju bremzēt, jo zinu, ka 3 sekunžu laikā, kamēr deg dzeltens nespēšu apturēt 40 tonnas pie ātruma 40 kmh
 • Elofija

  Elofija

  Autoskolā bija vesela tēma par ātrumu un attālumu līdz krustojumam. No tā arī ir atkarīgs- bremzēt vai braukt pāri. Apgalvot, ka vienmēr ir jābremzē, ir nepareizi. Negribētos lai aptur šāda nekompetents policists. Ja vienmēr ieraugot dzelteno signālu bremzēšu pa mēmajiem, agri vai vēlu kāds iebrauks "pakaļā"...
 • Mazais Nepareizais

  Mazais Nepareizais

  Psc..uz bernudarzu steidzas..pidaras..un ja saada steigaa nobrauktu citu bērnu??nošaut taadus
 • Māris

  Māris

  Daudziem auto vaditajiem, neapzinoties, trukst brauksanas kultura.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!