Retro vai neoretro?

0 Komentāru
Retro vai neoretro?
Foto: publicitātes foto

Arī auto entuziasti dažkārt vaid, ka agrāk zāle bija zaļāka, bet mašīnas – interesantākas. Ne velti klasisko automobiļu bizness plaukst kā nekad agrāk.

Tomēr ir automobiļi, kas saglabājušies vien dažos eksemplāros un maksā miljonus.

Citkārt naudīgi ļaudis atklāj, ka ikonas tapšanas brīdī bijuši pavisam citi drošības un komforta standarti, un, piemēram, visu laiku skaistākais britu auto “Jaguar E-Type” vai franču rallija leģenda “Alpine A110” ir pagalam neērti vāģi.

Tāpēc rodas arvien jaunas kompānijas, kas būvē automobiļus pēc vecajiem rasējumiem, taču ar modernu pildījumu. Dažkārt ar ko tādu nodarbojas pat lielie autoražotāji kā eleganti aprāda “Jaguar” stendā sastopamais 90. gadu “XJ6” limuzīns ar jauniem, moderniem lukturiem un citiem, ne tik redzamiem uzlabojumiem.

Ženēvas autoizstādē senu vai it kā senu spēkratu netrūka, bet kāda Šveices kompānija pat izrādīja kaut kad uzpirktu itāļu auto dizaina namu konceptauto kolekciju. Tā, piemēram, “ItalDesign Birdcage” debitēja šajā pašā izstādē, tikai… 2005. gadā.

Piedāvājam Ženēvas motoršova retro un neoretro sērijveida un konceptauto galeriju, kas teicami papildināja jauno modeļu parādi.

0 Komentāru