6 komentāri

“900 sekundes” turpina rādīt interesantus stāstus par cilvēkiem, kuriem ir savi mērķi un interesants redzējums par dzīvi laukos. Šoreiz – stāsts par vidzemnieku Valdemāru Dambekalnu, kura pamatnodarbošanās ir gaļas lopu audzēšana, taču viņš savā lauku saimniecībā arī būvē automašīnas.

Šobrīd dienas gaismu ieraudzījuši un jau pārdoti pieci auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais automobilis Latvijā tika uzbūvēts 1908. gadā Krievijas lielākajā vagonbūves uzņēmumā “Krievu-Baltijas vagonu fabrikā Latvijā”.

Līdz 1915. gada septembrim “Russo-Balt” bija saražojis ne mazāk kā 610 automašīnas, kas nodrošināja rūpnīcai pirmo vietu starp autoražotājiem Krievijā.

“Russo-Balt” automašīnas eksemplārus iegādājās arī Krievijas imperators.

TOP komentāri

 • Vilnis Priede
 • Bišu Andris (Žukovskis)
  +5 +4 -1

  Bišu Andris (Žukovskis)

  Ralf Parfen, ne visi ir tendēti uz krāpniecību un nodokļu noblēdīšanu. Pamazām, bet mēs attīrāmies no krievu okupantu netikumiem.
 • Guntis
  +3 +3 0

  Guntis

  Tādus piemērus vajag celt gaismā vairāk un vairāk. Arī ne tik ekskluzīvus. Tādi Latvijā nav maz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl