6 komentāri

“900 sekundes” turpina rādīt interesantus stāstus par cilvēkiem, kuriem ir savi mērķi un interesants redzējums par dzīvi laukos. Šoreiz – stāsts par vidzemnieku Valdemāru Dambekalnu, kura pamatnodarbošanās ir gaļas lopu audzēšana, taču viņš savā lauku saimniecībā arī būvē automašīnas.

Šobrīd dienas gaismu ieraudzījuši un jau pārdoti pieci auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmais automobilis Latvijā tika uzbūvēts 1908. gadā Krievijas lielākajā vagonbūves uzņēmumā “Krievu-Baltijas vagonu fabrikā Latvijā”.

Līdz 1915. gada septembrim “Russo-Balt” bija saražojis ne mazāk kā 610 automašīnas, kas nodrošināja rūpnīcai pirmo vietu starp autoražotājiem Krievijā.

“Russo-Balt” automašīnas eksemplārus iegādājās arī Krievijas imperators.

TOP komentāri

 • Vilnis Priede
 • Bišu Andris (Žukovskis)
  +5 +4 -1

  Bišu Andris (Žukovskis)

  Ralf Parfen, ne visi ir tendēti uz krāpniecību un nodokļu noblēdīšanu. Pamazām, bet mēs attīrāmies no krievu okupantu netikumiem.
 • Guntis
  +2 +2 0

  Guntis

  Tādus piemērus vajag celt gaismā vairāk un vairāk. Arī ne tik ekskluzīvus. Tādi Latvijā nav maz.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl