“Zebras” tests: ātrāk ar auto vai vilcienu? Brāļi Timroti rīta stundā dodas no Ādažiem uz Rīgas centru

No Ādažiem uz Rīgas centru ar auto vai vilcienu? “Zebra” kopā ar brāļiem Paulu un Ģirtu Timrotiem veica eksperimentu, lai noskaidrotu, kurš transporta veids tā dēvētajās sastrēguma stundās ir ātrāks.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • plāns B

  plāns B

  Te ir viss skaidrs - autobuss ar maršrutu 6822 Garkalne - Ādaži - Rīga ir jāpalaiž līdz Garkalnes stacijai, izmetot līkumu pa vietējo ceļu V49 un viss (un nav jādzenā tālāk cauri Rīgai). Otra problēma - pašā Rīgā vajadzīgas pieturas vietas tuvām lielajām ielām. Esošās pieturas Jugla un Čiekurkalns atrodas diezgan neizdevīgi - tā vietā ieteiktu izveidot platformas pie Alfas (tas jāpaskatās speciālistiem, kur labāk vai Raiskuma ielas galā vai pie Lizuma ielas pārbrauktuves) un Čiekurkalna tirgus rajonā (Bērzpils iela tur ir kā radīta), jo tad tur līdz Brīvas ielai ar roku aizsniegt un arī paši Čiekurkalna iedzīvotāji varētu tikt uz vilcienu.
 • Ešs Kečums

  Ešs Kečums

  PIECAS reklāmas pirms video? Jūs bļa ņirgājaties???
 • Armands

  Armands

  Nez cik vēl gadiem būs jāpaiet,lai tie,kam būtu jāplāno auto stāvlaukumi pie Rīgas pilsētas robežām,aizdomātos par cilvēku ērtībām-tas ir,lai atbrauktu kaut vai no Ādažiem līdz Juglai,noliktu autiņu un pārsēstos sabiedriskajā transportā,lai tālāk dotos uz centru tādā veidā! Man spilgts piemērs. Es to jau gadiem daru,jo pirmkārt ekonomija degvielā,otrkārt nav jāstāv korķos! Bet lai atrastu brīvu vietu kaut vai pie tramvaju galapunkta savam autiņam-tas ir nereāli,braucot tālāk ir vietas Ropažu ielā,bet tas arī kā laimes spēle-var būt un var arī braukt un meklēties... Būtu tiešām pēdējais laiks sakārtot cilvēkiem šo nejēdzību,jo ko tas dod-klaigāt,lai nebrauktu uz Rīgas centru ar savām personīgajām mašīnām,bet izmantotu sabiedrisko transportu,bet tajā pašā laikā alternatīvas,kur novietot auto-VIENKĀRŠI NAV!!!
  Piemēram-no Berģu kalna līdz Juglas kanālam,varētu mierīgi atļauties sazīmēt uz asfalta 45.grādu leņķī strīpas un liekat autiņus,pārsēžas 1.autobusā un aidā uz centru! Diemžēl tur stāvēt aizliegts,jo ceļa nomale ar nepārtrauktu līniju,to uzvilkt vieglāk taču! Un tādu absurdu netrūkst-labāk aizliegt,nekā padomāt par cilvēku ērtībām un tīrāku gaisa kvalitāti Rīgā! Visu cieņu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!