“Zebra” testē: praktiski risinājumi, kas palīdzēs raitāk iziet tehnisko apskati

1 komentārs

Auto tehniskās apskates iziešana var būt visai piņķerīgs pasākums, taču pēdējā laikā ir ieviesti daži uzlabojumi, kas atvieglo dzīvi autovadītājiem. “Zebra” veica eksperimentu un pārliecinājās, ka tikt teritorijā, kurā tiek veikta apskate, ir iespējams, nemaz neizkāpjot no automašīnas, ja e-pakalpojumos iepriekš ir veikta norēķināšanās.

Viss ir vienkārši izdarāms CSDD aplikācijā. Iebraucot teritorijā, ir jāapstājas stāvvietā, aplikācijā jāizvēlas “Pakalpojumi nereģistrētiem lietotājiem”, tad “Pieteikties rindā”, izvēloties attiecīgo vietu, kurā tiek veikta apskate. Tālāk, ja ir nomaksāti visi e-pakalpojumi, jāspiež “Pieteikties rindā”, ievadot auto reģistrācijas numuru. Tālāk atliek vienīgi gaidīt uzaicinājumu.

Braucot uz apskati, būtu vēlams to darīt vienatnē, lai nesanāktu tērēt citu laiku. Tāpat ir ieteicams arī nedaudz sagatavoties – notīrīt auto, pārliecināties, vai vietā ir ugunsdzēsības aparāts u.c. lietas, pārbaudīt drošības jostas, lai nav kauns rādīt savu auto tehniskās apskates darbiniekiem.

Tātad kārtība ir pavisam vienkārša: jānomaksā e-pakalpojumi, jāiebrauc tehniskās apskates vietas teritorijā pie kasēm (uz kasi nav jāiet), jāatver aplikācija, jāizvēlas “Pakalpojumi nereģistrētiem lietotājiem” un jāgaida uzaicinājums doties teritorijā.