“Zebra” testē: pils uz riteņiem jeb jaunais “Bentley” auto

1 komentārs
“Zebra” testē: pils uz riteņiem jeb jaunais “Bentley” auto
EKRĀNUZŅĒNUMS

Šis auto ir brīnišķīgs veids, kā nosvinēt savu dzīvi, ja materiālajā ziņā tā ir izdevusies. Lai par to varētu sākt domāt, tā iegādei ir nepieciešami aptuveni 250 000 eiro. “Zebra” un Pauls Timrots šoreiz devās testēt jauno “Bentley” spēkratu.

Gluži kā Ziemassvētku rotājumi, cilvēkiem patīk skaistas, taču visai bezjēdzīgas lietas. Šajā spēkratā ir vairākas funkcijas (piemēram, stūrējas arī pakaļējie riteņi), par kurām dažs labs varētu raukt uzaci un teikt, ka bez tā jau var arī iztikt, tomēr, apsēžoties pie stūres, nevienam vien nāktos atzīt, ka ir patīkami baudīt šīs “ekstras”.

Iesēžoties auto salonā, ātri vien var saprast, kas tad veido šā spēkrata iespaidīgo cenu. Lai izmēģinātu visas salonā pieejamās podziņas, jau varētu paspēt aizbraukt līdz Valmierai, spriež Pauls Timrots.

“Bentley” aizmugurējā sēdekļa pasažierim ir pieejamas dažnedažādas funkcijas – pašam sava lūka, spogulītis, planšete, displejs, ar ko regulēt dažādas funkcijas, krēsla masažieris un pat savs ledusskapītis. Šajā auto praktiskums nav priekšā šikam, bet gan otrādi.

Arī šofera pusē par visu padomāts – pogu tiešām daudz un ir kur izvērsties, taču viss ir arī diezgan ērts. Tomēr jābūt diezgan atbildīgam braucējam, lai varētu sēsties pie stūres šim auto – ieslēdzot sporta režīmu varētu pat kļūt diezgan bailīgi no tās jaudas, ko ir iespējams “izspiest” no šā spēkrata. Mierīgākai braukšanai pieejami arī “Bentley” un komforta režīmi.

Vairāk par tematu – raidījuma “Zebra” sižetā

1 komentārs