“Zebra” testē jauno “Fiat 500”

1 komentārs

Raidījums “Zebra” testē un iepazīstina raidījuma skatītājus ar jauno elektromobili “Fiat 500”.

Raidījuma vadītājs Pauls Timrots stāsta, ka šis spēkrats dod to, ko viņš no elektromobiļiem sagaidīja jau tad, ka tie vēl tikai sāka parādīties. Automašīna ir kompakta, “zaļa” un ar to ērti var braukt pa pilsētu.

Raidījuma vadītājs to testē, braucot no Rīgas līdz Valmierai, taču problēmas radīja, ka Valmieras centrā nebija pieejama elektrouzlādes stacija. Mērojot 100 kilometru ceļu ar šādu auto, tāda galamērķī ir nepieciešama. Taču Rīgā ar to gan esot ērti braukt, jo uzlādēts ikdienas solī auto brauc pietiekami ilgi. Auto arī samērā līgani brauc. Plašāk skaties sižetā!

Informācijai:

Jaunais “Fiat 500” aprīkots ar 42 kWh litija jonu akumulatoru, kas šim modelim sniedz līdz pat 320 kilometru plašu diapazonu WLTP braukšanas ciklā. Jaunais “500” ir aprīkots ar 85 kW ātrās uzlādes sistēmu, kas ļauj akumulatoru uzlādēt ļoti īsā laikā. Savukārt motora jauda sasniedz 87 kW, nodrošinot maksimālo ātrumu līdz pat 150 kilometriem stundā (pašierobežojams) un paātrinājumu no 0-100 kilometriem stundā tikai 9,0 sekundēs, bet 0-50 kilometriem stundā – 3,1 sekundē.

1 komentārs