“Zebra” testē: jaunais “KIA ProCeed” saulainajā Spānijā

0 Komentāru
“Zebra” testē: jaunais “KIA ProCeed” saulainajā Spānijā

Ik pa brīdim “Zebru” aicina uz dažādiem auto testiem ārvalstīs. Šoreiz šim braucienam tika deleģēts motofrīstailists Mārtiņš Aleksandrovičs, kurš devās uz Spānijas pilsētu Barselonu izmēģināja jauno “KIA ProCeed” spēkratu.

Lai arī spēkrats tiek uzskatīts par korejiešu ražojumu, patiesībā viss auto tiek ražots Eiropā. Testā Mārtiņš pārliecinājās, ka šim spēkratam ir visas mūsdienīgās funkcijas – gan pārkošanās sistēmas palīdzība, gan joslas turēšanas funkcija, ātruma kontrole, avārijas bremzēšanas sistēma.

Motosportists uzteic šā auto multimediju sistēmu, kas darbojas ļoti ērti, tāpat “KIA ProCeed” ir pieejama arī logu apsildīšana, kas vismaz Latvijas apstākļiem ir ļoti noderīga funkcija. Šā auto modelim patlaban “dusmīgākais” motors ir pieejams ar 204 zirgspēkiem un 1,6 turbo dzinēju.

Runājot par trūkumiem, Mārtiņš min joslas turēšanas palīdzības sistēmu, kur stūre “turas” pretī, ja tiek mēģināts mainīt joslu, piemēram, neieslēdzot pagriezienu. Lai arī funkcijas ideja ir ļoti saprotama, pēc kāda laika tā sāk “kost nervā”. Kā vēl vienu mīnusu viņš min ne pārāk labo redzamību atpakaļskata spogulī.

0 Komentāru