“Zebra” skaidro, kāpēc ir vērts apmeklēt tehniskās apskates naktis

1 komentārs
“Zebra” skaidro, kāpēc ir vērts apmeklēt tehniskās apskates naktis
LAURIS AIZUPIETIS, F64

Vasaras beigas ir tehniskās apskates nakšu laiks – tas ir brīdis, kad prātīgi un apzinīgi autovadītāji vēlreiz ierodas tehniskās apskates stacijā, lai bez maksas veiktu auto diagnostiku.

Nevajag arī sevišķi brīnīties, ka tehniskās apskates nakts notiek jau dienas laikā. Apmeklētāju interese ir tik liela, ka, mēģinot “iespiest” pasākumu tumšajā laikā, tam vajadzētu kādas trīs naktis.

Kaut arī no malas notiekošais var atgādināt sava veida ballīti, organizācijas ziņā te viss ir atstrādāts – rindā stāvētāji saņem numuriņu un pēc tam displejā ierauga, kad pienākusi viņu kārta. Gaidot rindā, var izmēģināt virkni dažādu pasākumu un atrakciju.

Lielākā daļa apmeklētāju vēlas uzzināt sava auto tehnisko stāvokli, bet daļa praktiķu pat pamanās tikt pie jaunas uzlīmes. Pārējie zinās, kas jāuzlabo, lai apskati izietu jau pirmajā piegājienā un ceļā justos droši. Ļoti daudzi atbrauc un pārliecinās, ka automašīnā drīz būs jāveic diagnostika, un draudzīgi aprunājas ar tiem darbiniekiem, kuri pēc tam viņiem pārbaudīs automašīnu. Īsāk sakot – šādi pasākumi palielina savstarpējo izpratni.

Pirmā tehniskās apskates nakts norisināsies svētdienā, 25. augustā Rīgā. Pēc tam tā norisināsies Jelgavā (21. septembrī) un Tukumā (28. septembrī).

1 komentārs