“Zebra” skaidro: kā, pašizolējoties mājās, veikt transportlīdzekļu īpašnieku maiņu

1 komentārs
“Zebra” skaidro: kā, pašizolējoties mājās, veikt transportlīdzekļu īpašnieku maiņu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Šobrīd ir laiks, kad dzīve mūs piespiež daudz ko darīt citādāk nekā līdz šim. Bet daudzi procesi var arī neapstāties. Piemēram, pirkt un pārdot transportlīdzekli. Arī šajā jomā ir jaunumi, mēs to varam izdarīt attālināti un nekur nav jāiet.

Šo procesu sāk pircējs, skaidro “Zebra”. Vispirms viņam ir jānosūta transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības numurs. Tālāk jau visas darbības notiek no pircēja puses.

Ir jāatver CSDD mājaslapa. Tur, autorizējoties ar interneta banku, iespējams veikt visas pārējās darbības – norādīt iepriekš atsūtītos numurus. Uzreiz pēc tam, kā tie ievadīti un nodoti tālākai datu apstrādei, iepriekšējais transportlīdzekļa īpašnieks saņems ziņu par īpašnieku maiņu. To viņam atliek tikai apstiprināt.

“Reģistrācija maiņa notiek ātrāk nekā iepriekšējais īpašnieks paspēj par to paziņot telefoniski,” secina “Zebra”

Raidījums gan atgādina, ka pēc īpašnieku maiņas spēku zaudē iepriekšējā OCTA – tā būs jaunajam īpašniekam jāiegādājas no jauna. Būs nepieciešama arī jauna reģistrācijas apliecība, taču arī to var iegūt, neizejot no mājas – CSDD piedāvā tās piegādi uz norādīto adresi ar pasta starpniecību.

Sīkāk par attālināti īpašnieku maiņu – sižetā