“Zebra” pēta krustojumu, kas samulsinājis Grobiņas iedzīvotājus – tur “Stop” zīmes uzstādītas no visām pusēm

Grobiņa ir, iespējams, vienīgā vieta Latvijā, kur “Stop” zīme krustojumā uzstādīta visās četrās pusēs. Tas ir mazliet netipisks risinājums, kas redzēts mazākās ASV apdzīvotās vietās – kurš vadītājs pirmais piebrauc, tas arī drīkst braukt pirmais, bet, ja piebrauc abi reizē, tad jāņem vērā labās rokas princips.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Viktors Bēts

  Viktors Bēts

  Un kur paliek mazā miesta ekoloģija? - Šajā vietā tagad visi sāk startēt no nulles (arī Kamazi 🤔)
 • Amerikānis

  Amerikānis

  Vēl viena sīka, bet svarīga detaļa: Amerikā, krustojumos ar 4 STOP zīmēm zem stop zīmes ur plāksnīte, uz kuras norādīts “4 way”, lai ir skaidrs, ka STOP ir uz visām pusēm nevis tikai man.
 • Māris

  Māris

  Ja šajā Stop zīmju krustojumā kāds Tev iebrauks sānos, mašīnu varēsi remontēt par savu naudu, jo vainīgi būs abi..
 • Uldis Linkovskis

  Uldis Linkovskis

  Gan jau viss būs labi pēc kāda laika.. Pagaidām problēma ir tāda, ka daudzi vietējie nav pieraduši, ka viņiem kādu jāpalaiž, jo "te taču visu laiku bija galvenais ceļš!".
  Tajā aplī (vispār ir 2 tādi īpaši mazie + vēl viens ne īpaši lielāks) arī pats esmu 2x gandrīz dabūjis sānos kādu, kas nesās pa bijušo galveno ceļu un pat netaisās sabremzēties, lai gan esmu jau aplī..
  • Viktors Bēts

   Viktors Bēts

   Biji aplī??? Ar kuru riteni?😁😁😁
   Piebraucot pie apļa jādod ceļš tam, kas tuvojas no kreisās puses, jo aplis taču ir galvenais...
 • Diga

  Diga

  T''atad --atšķiram pēdējo izdoto un MK apstiprināto ceļu satiksmes noteikumu grāmatiņu---ja tur nav MK apstiprināts šāda veida krustojums ar šādām zīmēm ,tad elementāri ..sasitam tur kādas automašīnas un iesniedzam prasību pret Grobiņu tiesā ..ar kompensācijām un pārējiem jaukumiem,jo zīmes ir pretlikumīgas.Viennozīmīgi..
 • Diga

  Diga

  Grobiņnieki nekad ar prāta spējām nav izcēlušies..vienīgais ,kas viņiem BIJA--vidusskola PSRS laikos.
  Cik avārijas tur bijušas ?/ Cik bīstams tas krustojums>?? Jaunieši ātri brauc?? ?? tas neatturēs no ātras braukšanas..cik debīliem jābūt ,lai neizdomātu salikt gulošos policistus..Nu ,bet ja plebejiem gribas ķēmoties pakaļ amerikāņiem ,tad gaidāmas arī vai organizētas apšaudes skolā)))))DDD
 • Gints
 • Iveta

  Iveta

  Viss jau ir labi, tikai pieredze liecina, ka ļoti daudzi nemāk braukt pēc labās rokas likuma, jo tas attiecināms arī uz stāvlaukumiem ne tikai krustojumiem. Izskatās, ka ir vajadzīgs vēl viens raidījums par labās rokas likumu :)
 • Karīna Drišļjuka

  Karīna Drišļjuka

  Nu ko var gribēt no gribiņniekiem vai liepājniekiem. Liepājas autoskolās māca,ka pareizi izbraukt apli ir tikai pa ārējo joslu! Nu tikai loģiski,ka šāda veida krustojumi viņiem izraisa paniku.. :D
 • Saule Saule

  Saule Saule

  Par siem cela posmiem tiesam nav ko piebilst-vis labi saprotams...Pat nezinu kapec reportazu par to bija jataisa-ir tak tiesam nesaprotamaki posmi,kurus gruti izprast

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!