“Zebra”: kā būtu, ja pilsētā vajadzētu braukt ar 30 kilometriem stundā?

Mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku aizsardzībai izskanējis rosinājums pilsētās ieviest 30 kilometru stundā ātruma ierobežojumu. Raidījums “Zebra” skaidro, kā tas būtu.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Ash Ketchum

  Ash Ketchum

  Annija kaut kāda nedabūjusi vecmeita, kas tikai citiem dzivi grib čakarēt
 • Zaļais

  Zaļais

  Mazajās pilsētās tas varbūt strādātu, bet Rīgā tas radītu pretēju effektu, lielāki sastrēģumi un lielāks gaisa piesārņojums. Gājēju un Velobraucēju problēmas ir jārisina ar infrastuktūras uzlabošanu, kā Nīderlandē piem., nevis jāpiedāvā muļķīgi veidi kā risināt gadiem ielaistu problēmu.
 • Izbrīnīts

  Izbrīnīts

  Laikam dumjāku cilvēku kā Anniju Novikovu neesmu redzējis. Ludzu sūtiet viņu uz palīgskolu nevis algu maksājiet.
 • Kalkuls

  Kalkuls

  Bet ja būtu jāizbrauc 1000 auto ar atļauto ātrumu un saprātīgu distanci, tad uzvarētu trīsdesmitnieki, kaut katrs galā būtu nonācis tās minūtes vēlāk.
 • Jānis

  Jānis

  jā tas bij tukšas tas gluži nebija tukšas muldēšanas pasākums bet taisīt šitam speciāli sēdi ir protams nevajadzīgi. Bet ja ir darbadinas rīts vai darbadienas vakas tad bieži arī sanāk ka tie 30 km/h tā ari visi auto brauc. tā nav taisnība ka uz 8 km darbadienas un darbadienas rīos un vakaros būs starpība 5 min. viņi brauca velu vakarā kad satiksmes nav intensīva ir maz braucēji. Ja to iztasītu pa darbbadienas vidu tad redzētu ka tur nebūtu starpība un tādu ekesperimentu varbūt pat neizveidotu. Jo abi beigu beigās ta vien ap to 30 km/h "riņķotu" jo ir sastrēgumi un ntensīva satiksmes brīvīas ielā centra daļā. Tur nemaz nav jātaisa nekāds 30 km/h ierobežojujms centrā tas ir pilnīgi lieki. Tur nav ko cepties. tāpat ja ir sastrēugmi jeb vispār centrā kā tādā dienas laikā diži ātrāk arī pat jēgas nav braukt jo tur ir luksafori ik uz soļa un ja ieskrienas tad tūlīt jābremzē. UN strauja uzsākšana arī tēre benzīnu un tā ari ir taisnība ka tokšņu un piesārņojuma līmenis palielinas struji ja uzsāk ļoti strauji nevis līgani. UN beigās kurš tad liedz 30 km/h vietā braukt 40? un 40 brakt pa centru ir gluži tas pats kas 50 km/h. jo kā pierādija tad eksperiments tad sanākk ja brauktu 40 tad nonāku tikai 2.5 min vēlāk kas ir tikai tad ja ir vakars kur mašīnu ir salīzinoši kā "kapā".
 • Zaļumi.

  Zaļumi.

  Vai tiešām 20 min brauksana uz 30 ir zaļaka par 15 min braukšanu uz 50?
 • didzis

  didzis

  Vai valsts amatus drīkst ieņemt palīgskolu absolventi? Skatoties un klausoties Anniju Novikovu, tads iespaids diemžēl ir.
 • ibis

  ibis

  Tad jau labak,lai so ieteikto stulbumu izjustu,aizveriet ciet Brivibas ielu uz nedelu,ari sabiedriskajam transportam! Un bus jums cermju galvas 30 un 10 km diena!!!!!!!!!!!!!!!!
  IBI
 • Oktāns

  Oktāns

  Vai ir zināms, cik šis tukšmuldēšanas pasākums ir izmaksājis nodokļu maksātājiem? Ar to es domāju tos "ekspertus" pie galda. Derētu iekasēt no pasākuma organizētājiem personīgi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!