13 komentāri

Vienības gatve un pagrieziens uz Tīraini ir, iespējams, vienīgais krustojums valstī, kurā problēmas saglabājušās no pagājušā gadsimta, un tā arī nekas būtisks nav darīts lietas labā.

Krustojuma uzbūve šajā vietā drīzāk līdzinās haotiskajai Indijas satiksmes ikdienai, nevis mūsdienu Eiropas standartiem. Autovadītājiem, lai to izbrauktu, ir jārēķinās ar pamatīgu stresu, jo iela ir liela un arī automašīnu plūsma te ir ievērojama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis krustojums atrodas pie pašas Rīgas robežas, un neilgi aiz tā sākas Jelgavas šoseja. Agrāk tas ceļš, kas pienāca no Tīraines, bija īstā Jelgavas šoseja, tikai uz tā atradās dzelzceļa pārbrauktuve, kas kavēja satiksmi, tāpēc jaunā šoseja iet garām dzelzceļam.

Kreisais pagrieziens uz centru ir visai riskants, tāpēc “Zebra” piedāvā alternatīvas: Tīraines ielai pieslēgt turpat netālu esošo Ozolciema ielu ar visu tai līdzi nākošo luksoforu vai arī novadīt ceļu līdz Ozolciema ielai, kur jau luksofors ir.

TOP komentāri

 • Jevgenijs
  +9 +7 -2

  Jevgenijs

  Ir vajadzīgs aplis. Norobežos ātrumu un dos iespēju izbraukt visiem vajadzīgā pusē.
 • Kristers Ābols
  +8 +7 -1

  Kristers Ābols

  Tieši sodien braucu un domāju cik sudigs krustojums 😀 griežoties pa kreisi es vispār parasti iekrienos pa pretējo joslu , savādāk normāli izbraukt nevar
 • Vienkārši Matīss
  +7 +6 -1

  Vienkārši Matīss

  Apļveida kustība atrisinātu problēmu efektīvi un ātri.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl