“Zebra”: Jauni luksofori samazina sastrēgumus, izbraucot no Rīgas

Rīgā, Lielirbes un Ulmaņa gatves krustojumā, veikti uzlabojumi, kas samazinājuši sastrēgumus.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • GatisF

  GatisF

  Zviedrijā šobrīd ir ļoti aktuāli (Visos) krustojumos, diennakts tumšajā laikā braucot ar auto vai ar smago ~200m pirms luksafora uzmirkšķinot uz krustojhmu automātiski tiek ieslēgta zaļā gaisma,ja ne no vienas puses nav ātrāk pietuvojies neviens transporta līdzeklis un krustojumos regulāri tiek regulētas arī joslas kur nogriežās pa kreisi viss adekvāti un smuki! Prieks braukt! Turpretī Latvijā nakts laikā krustojumos kur mirgo orandžais brīdinājuma signāls uzskatu,ka tas ir bīstami visiem satiksmes dalībniekiem! Un ir ļoti daudz krustojumi,kuri nakts laikā strādā un pats stūlbākais ir ja brauc ar auto un pietuvojies krustojumam,tā lukofors ieslēdzas uz sarkano signālu un tu stāvi kā pamuļķis pie krustojuma un gaidi...
 • Rexis

  Rexis

  Sen bij laiks, normālas valstīs šitā jau vecā sistēma 😜
 • Toļiks boļiksalkahoļiks

  Toļiks boļiksalkahoļiks

  Nopietni ? Varējāt vel vairāk salikt reklāmas.līdz video pat netiku!super!
 • Braucējs

  Braucējs

  Šķietami, ka sistēma patiešām strādā, pēdējā laikā nav nācies izteikti stāvēt nevienā virzienā šajā krustojumā.
  Varbūt ko līdzīgu beidzot varētu ieviest arī dzelzceļa pārbrauktuvēs, piemēram Sarkandaugavā, lai neveidojas 3km garš korķis līdz Mīlgrāvim, jo visi gaida vilcienu aiz aizvērtiem šlakbaumiem, kurš nenāk reizēm pat 5 minūtes, un parādoties kustas ar 30km/h mazu ātrumu..
 • Kaspars Dreiks

  Kaspars Dreiks

  uk kad dzivoju ari bija pie majas vnk gajeju pareja...kas vienmēr gudri palaida visas mašīnas un tad tikai gājēju, bet ja masinu nebija tad uzreiz zaļais, haroc cik vajadzēja tik palaida mašīnas, kā pedējā mašīna aizbrauc tā uzreiz zaļais, ja pārāk ilgi brauc tad gan stopēja nost luksafors.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!