Komentāri

Elektromobiļu īpašniekiem un arī tiem, kuri domā par šāda transportlīdzekļa iegādi, ir uzmundrinoša ziņa – nupat valstī ir parādījušās jaunas uzlādes stacijas elektromobiļiem.

Līdz šim Latvijā bija 6 ātrās uzlādes stacijas un apmēram 10 vidēji ātrās maiņstrāvas uzlādes stacijas. Šobrīd CSDD ir izbūvējis uzlādes staciju tīklu jau ar 70 uzlādes stacijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Pauls Beinarovičs
CSDD Elektromobilitātes vadības un koordinācijas daļas priekšnieks

Tas nozīmē to, ka šobrīd ar elektromobili var aizbraukt uz praktiski jebkuru Latvijas galu un atpakaļ.

Ir gan viena lieta, kas interesē, – cik tad maksā šī smalkā uzlāde? Izrādās, ka ir stājušies spēkā Ministru kabineta noteikumu grozījumi, kas nosaka, ka uzlādes pakalpojuma cena ir 15 centi minūtē.

Līdz šim lielākā daļa eklektromobiļu Latvijā tika nopirkta ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta atbalstu, kas ļāva uzņēmumiem un pašvaldībām iegādāties šādas automašīnas ar 50-80% atlaidi. Tas radīja lielāko pircēju vilni.

Pauls Beinarovičs
CSDD Elektromobilitātes vadības un koordinācijas daļas priekšnieks

Šobrīd man nav informācijas, ka būtu padomā kāds projekts, kā ietvaros tiktu stimulēta eletkromobiļu iegāde, bet priekšā ir nākamais plānošanas periods Eiropas Savienības fondiem. Es ļoti ceru, ka tajā atradīsies iespēja arī stimulēt elektormobiļu iegādi no viena vai otra fonda.

Jāpiebilst, ka latvijā šobrīd ir 370 elektromobiļi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl