Komentāri

Auto apskates naktis – faktiski to būtība ir katram autovadītājam aizdomāties, ka obligātā tehniskā apskate nav vienīgais iemesls, kādēļ auto būtu jāsaved kārtībā. Tā stāvoklim ir jāseko līdzi: ja sāk kaut kas grabēt, tad ir jādomā, kā to salabot. Raidījums “Zebra” atskatās uz šogad notikušo pasākumu “bilanci”.

Izrādās, ka 70-80% automašīnu, kas tika “apskatītas” šajās naktīs, neesot bijušas kārtībā. No otras puses – var priecāties, ka šoferīši tomēr vēlas noskaidrot, kādas vainas ir viņu spēkratiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taisnības labad ir jāpiebilst, ka arī auto vidējais vecums apskates naktīs ir lielāks nekā vidēji valstī.

Tehniskās apskates naktis šogad notika piecās vietās – katrā reģionā, tostarp arī Kurzemē un Latgalē. Šogad tās ir beigušās.

Skaties VIDEO!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl