Komentāri

Auto apskates naktis – faktiski to būtība ir katram autovadītājam aizdomāties, ka obligātā tehniskā apskate nav vienīgais iemesls, kādēļ auto būtu jāsaved kārtībā. Tā stāvoklim ir jāseko līdzi: ja sāk kaut kas grabēt, tad ir jādomā, kā to salabot. Raidījums “Zebra” atskatās uz šogad notikušo pasākumu “bilanci”.

Izrādās, ka 70-80% automašīnu, kas tika “apskatītas” šajās naktīs, neesot bijušas kārtībā. No otras puses – var priecāties, ka šoferīši tomēr vēlas noskaidrot, kādas vainas ir viņu spēkratiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taisnības labad ir jāpiebilst, ka arī auto vidējais vecums apskates naktīs ir lielāks nekā vidēji valstī.

Tehniskās apskates naktis šogad notika piecās vietās – katrā reģionā, tostarp arī Kurzemē un Latgalē. Šogad tās ir beigušās.

Skaties VIDEO!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl