“Zebra” atgādina, – CSDD piedāvā Latvijā reģistrēta spēkrata īpašnieka maiņu tiešsaistē

Pievienot komentāru

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) piedāvā virkni pakalpojumu elektroniski, kas palīdz ieekonomēt laiku un kurus sevišķi vēlams izmantot Covid-19 pandēmijas laikā, piemēram, Latvijā reģistrēta spēkrata īpašnieka maiņu tiešsaistē, atgādina “Zebra”.

Vēsajā rudenī vēlies pirkt/pārdot auto, bet nevēlies kāpt ārā no siltā dīvāna? – CSDD piedāvā iespēju – Latvijā reģistrēta spēkrata īpašnieka maiņu, izmantojot CSDD e-pakalpojumus (https://e.csdd.lv) vai mobilo aplikāciju (e.CSDD.lv), atgādina raidījumā.

Arī tehniskajai apskatei ieteicams pieteikties un sagatavoties iepriekš – elektroniski. “Jums pat nebūs jākāpj no mašīnas, iekams nebūsiet piebraukuši pie pacēlāja. Viss ir droši, sterili, cīnāmies ar vīrusiem,” aicina raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots. Tiešsaistē ir pieejami arī citi CSDD pakalpojumi, ar kuriem var iepazīsties iestādes mājaslapā.

Ja tomēr ārkārtējā situācijā CSDD jāsaņem kāds pakalpojums klātienē, jāievēro visas drošības prasības, – maska ir obligātas, kā arī jāietur divu metru sociālā distance no citiem cilvēkiem, jādezinficē rokas, atgādina “Zebra”.