Komentāri

Nebremzē ritenis vai vairāki riteņi, lūzuši bremžu diski, kā arī dažādi riepu defekti – šīs ir problēmas, kuras visbiežāk atklāj tehniskajās apskatēs kravas auto, kas notiek ceļmalā, stāsta CSDD pārstāvis Uldis Zandbergs.

Tehniskā apskate uz ceļa – tajā var pārbaudīt visu to, kas nosakāms ar redzi, ar tausti, kā arī, protams, izmantojot bremžu stendu, stāsta CSDD pārstāvis Zandbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lielākoties defekti tiek atklāti bremžu sistēmā, bet pārējie ir vizuālie – riepu defekti, stūres bojājumi. Trakākie gadījumi ir tiešām draudīgi, dažreiz tiek konstatēts, ka riepām pat protektors ir pilnīgi sveša lieta,” stāsta Zandbergs.

Kravas auto ceļmalā jau vairākus gadus veic 24/7 režīmā – no rītiem, pa dienu, sestdienās, vakaros.

Regulāras pārbaudes nepieciešamas kaut vai tādēļ, ka kravas auto gadā nobrauc desmit reizes vairāk nekā “parasts” auto. Taču labās ziņas ir tās, ka latvieši pēdējos gados sāk vairāk sekot līdzi savu kravas auto stāvoklim.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl