Vienā pusē poligons, otrā – slēgtais ciemats. “Zebra” dodas uz Tallinas šosejas posmu, kur īsā laikā notriekti divi cilvēki

Nesen pie Lilastes notika traģisks nelaimes gadījums, kurā tika nobraukts velotūrists no Aļaskas. Izrādās, ka nelaimei ir vairākas likumsakarības. Ja brauc ar velosipēdu no Carnikavas līdz Saulkrastiem, varētu bez problēmām aizbraukt, nešķērsojot ne dzelzceļu, ne Tallinas šoseju, taču pa ceļam ir kāds “slepenais ciemats”, un tam cauri nevar izbraukt.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Patriots

  Patriots

  Ir viena izeja kā uzlabot dzīvi cilvēkiem, zelta lode tam parketa džipa stūrētājam pierē.
  • Latviete

   Latviete

   Skumji,ka Latvijas tauta pavelkas uz sižetu kurš ir pasniegts tā ka kādam ir izdevīgi,nepārbaudot informāciju no juridiskās puses un tas ka kādam Latvija pieder īpašums nav sodāms fakts, varbūt raidījuma īpašnieki varēja iegūt vēsturiskos datus par šo īpašumu un tad rādīt sižetu.Tāpat noskaidrot, vai kartē vispār aiz vārtiem ir iezīmēts ceļš(kas viņu uztur pašvaldība , vai valsts)vai un vai izbraukšana atrisinās to jautājumu kurš bija par pamatu sižetam, velosipēdistu celiņš nav pirms vārtiem un arī aiz tiem viņa nav.Cienījamais patriot jūsu vārdi ir uztverami kā draudi privātpersonu dzīvībai, kuri mūsu valstī ir sodāms fakts.
  • Voldemars

   Voldemars

   Cik drosmīgs. Šaušalīgs drosminieks. Vispirms uzzini kas un kā pirms ko raksti. Un pirms braukt apceļot pasauli vajag iemācīties satiksmes noteikumus. Un necensties apdzīt otru velo braucēju, ja tev aiz muguras ir mašīna. Tā ka katrs ir atbildīgs, par savu dzīvību
 • Voldemars

  Voldemars

  Lielāko sodu vajadzētu tiem, kas projektē un pieņem ekspluatācijā šos ceļus
 • Dakteris Martin's

  Dakteris Martin's

  "Nevienam nedrīkst atņemt viņa īpašumu, izņemot, ja tas notiek sabiedrības interesēs un tādos apstākļos, un ar tādiem nosacījumiem, kas noteikti ar likumu, ..." - tas lai "svarīgais" zemes īpašnieks izprastu, ka vārdem "nekad nebūs servitūta" valsts sapratnē ir cits viedoklis.
 • Līga Ramāna

  Līga Ramāna

  Skumji, ka žoga veidotājs - privātīpašnieks nesaprot, ka ir slepkava. Velosipēdista dzīvība ir uz viņa sirdsapziņas. Latvijā ir tūkstošiem vietu, kur cilvēki ļauj caur savu pagalmu izbraukt. Pēdējos pārdesmit gados gan saradušās vairākas tādas kā šī, kuru īpašnieki šķiet "biezi" un vareni. Ļoti bēdīgi, ka tādi nekauņas bojā mīļo un skaisto Latviju.
  • Anna

   Anna

   Labi, ka nav pie vainas tas dzērājšofetis kurš bija pie stūres. Pirms komentē izpēti faktus. Tad sanāk ka privātīpašums nedrīkst būt bet dzērumā braukt ir labi....
  • artis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!