Vainot šoferus, kuri nav pamanījuši ceļazīmi krūmos? “Zebra” vērtē pārmaiņas Dzelzavas un Kaivas ielas krustojumā

1 komentārs

Raidījums “Zebra” jau iepriekš vēstījis par Dzelzavas un Kaivas ielas krustojumu, kurā notikušas daudzas avārijas. Izskatās, ka ir pamats zināmam optimismam, jo dažas izmaiņas ir veiktas, tomēr, lai šo vietu varētu uzskatīt par drošu ceļu satiksmes dalībniekiem, būtu nepieciešami vēl pāris uzlabojumi.

Dzelzavas un Kaivas ielas krustojumā Rīgā ceļu satiksmes negadījumi ir notikuši visai regulāri. Nesenā pagātnē te tika mainīts galvenā ceļa virziens un uzstādītas arī attiecīgas ceļazīmes, kuras gan ne visi šoferi laikus pamanīja, tāpēc radās mulsinošas un pat bīstamas situācijas.

Tagad katrā ceļa pusē ir uzstādītas zīmes ar atstarojošām maliņām, no kurām gan viena ir “paslēpusies” aiz kokiem. Lai šoferi kļūtu vēl uzmanīgāki, iespējams, ka šajā vietā derētu arī izvietot ceļa stabiņus.

Un ir arī citas nianses, kur nepieciešami uzlabojumi. Lai krustojumā braukšana būtu lēnāka, tur ir uzstādīta 30 km/h zīme, tomēr tā atrodas krūmos un tikpat kā nav pamanāma. Līdz ar to būs grūti vainot šoferus, kuri to nav ievērojuši.

1 komentārs