5 komentāri

Aizvadīto dienu plūdi Latgalē arī raidījuma “Zebra” veidotājiem liek uzdot jautājumu par to, kā Latvija tiek galā ar šādām situācijām un vai palīdzības sniegšanā iedzīvotājiem nevarētu rīkoties efektīvāk.

Plūdi Latgalē  ir bijis pēdējās nedēļas lielākais notikums arī Latvijas satiksmē. Applūduši labības lauki, pārrauti tilti un aizskaloti ceļi – katastrofa pamatīga, secina “Zebra”.  Šī situācija arī likusi uzdot jautājumus, kā Latvija tiek galā ar dabas stihiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viena no idejām – varbūt, ka šādā brīdī applūdušajiem iedzīvotājiem un lauksaimniekiem varētu nākt palīgā armija. “Armijas resursu varētu izmantot, lai izveidotu kādu pagaidu tiltu, varbūt var kaut ko sarakt un sadarīt. Tas gan uzlabotu armijas “PR”un dotu arī tautsaimniecībai kādu labumu,” prāto raidījuma vadītājs Timrots.

 

TOP komentāri

 • Vita Eglīte
 • Irina Kleina
  +8 +5 -3

  Irina Kleina

  Viniem vel nepieskira gumijas zabakus, vispar vai vini mak kaut ko darit?
 • GRYZINS
  +2 +2 0

  GRYZINS

  armija varetu daudz darit arī zemessardze bet cilveki negrib paklauties tas rikojumiem jau viena pavasari tas pieradijas ka apluda viena pilseta

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl