“Tas ir idotisms”; siguldieši sašutuši par uzlabojumiem P.Brieža ielas krustojumā

6 komentāri
“Tas ir idotisms”; siguldieši sašutuši par uzlabojumiem P.Brieža ielas krustojumā

Raidījums “Zebra” saņēmis daudzu skatītāju jautājumus par Pulkveža Brieža ielu Siguldā. Tur ir savilktas jaunas līnijas, velosipēdi sazīmēti. Bet jautājums bija cits – kas ir tie stabiņi, kas tagad uz ielas salikti?

“Zebra”, braucot pa P. Brieža ielu, izmaiņas novērtē. Savilkta josla riteņbraucējiem, kas kūrortpilsētā ir normāli un apsveicami. Bet tad ceļā parādās arī skatītāju minēti stabiņi. Pauls Timrtos novērtē, ka labi ir tas, ka tajā brīdī vadītāji samazina ātrumu. “Kā minimums daži plusi te ir,” secina Timrots.

Viņš norāda, ka būtībā ar dažām līnijām un stabiņiem tomēr ir panākts diezgan liels efekts. “Cilvēki sabremzē, brīnās, kas te notiek, ātrums ir mazāks. Un pagrieziena leņķi arī ir labāki, nevar vairs tā saskrieties, ātri noskriet no galvenā ceļa. Būtībā mērķis sasniegts – lēnāk un uzmanīgāk,” secina Pauls Timrots.

Timrots arī secina, ka par jauninājumu varētu būt satraukti tie, kuri nogriežas no galvenā ceļa, bet “paši jau viņi vainīgi, ka taisni nesās no tā nost”, saka raidījuma vadītājs.

Visas problēmas gan saliktie stabiņi un līnijas Siguldas ielu krustojumā nav spējušas atrisināt.

Plašāk par tematu – sižetā