“Starp to, ko vajag un gribas”; “Zebra” testē jauno “Toyota C-HR”

1 komentārs
“Starp to, ko vajag un gribas”; “Zebra” testē jauno “Toyota C-HR”
EKRĀNUZŅĒMUMS

Šonedēļ Pauls Timrots testē jauno “Toyota C-HR”. Jaunais “C-HR” ir “face lift” modelis, runājot ķirurģiskās kategorijās, saka Timrots. Taču tam veikta arī sirds pārstādīšana. Jaunajam modelim pieejams arī divu litru motors ar diezgan dusmīgiem zirgiem.

Lai gan “Toyota” kopumā ražo diezgan garlaicīgas automašīnas, uzskata Timrots, “C-HR” esot bezkaunīguma paraugs – tā būtiski atšķiras no jebkā cita, kas brauc pa ceļu. Arī salons automobilim ir ērts – viss ar vienu roku sasniedzams.

Timrots jauno “C-HR” salīdzina ar kedu – viss ir kompakti, “tāds sporta inventārs, ērts, bez liekām krunkām, bez liekām zolēm, viegli stūrējams,” saka Timrots.

Viņš arī norāda, ka “Toyota C-HR” ir zelta griezums starp to, ko cilvēkam vajadzētu transportam, un to, kādi Latvijā ir ceļi.

“Cilvēkam pietiek prāta šajā laikā pirkt mazākas mašīnas, ekonomiskākās, ar mazākiem motoriem, bet tajā pašā laikā jārēķinās, ka būs bedres, būs čābīgs asfalts, būs kaut kur uz trotuāra jāuzbrauc, tad “C-HR” ar diezgan lielajiem riteņiem un klīrensu varētu būt īstajā proporcijā,” uzskata Pauls Timrots.

“Šis varētu būt zelta griezums sapnī par džipu un sapnī par to, ka būs jātiek cauri pilsētai. Kopumā ļoti jēdzīgs pilsētas auto,” saka Timrots.

”Zebra” testē jauno “Toyota C-HR”

1 komentārs