“Sporta verķītis, kas provocē ātri braukt”; “Zebra” testē “MINI Electric”

Pievienot komentāru
“Sporta verķītis, kas provocē ātri braukt”; “Zebra” testē “MINI Electric”
EKRĀNUZŅĒMUMS

Nākotne tuvojas straujiem soļiem, un raidījums “Zebra” atkal testē elektromobili – “MINI Electric”.

Pauls Timrots saka, jaunajam “MINI” ir daudz labu īpašību. Pirmā – tas labi izskatās. “”MINI” vispār labi izskatās, bet šis tiešām ir tāds “fifīgs”, brauc un cilvēki smaida, skatās,” secina Timrots.

Un tieši tas pats arī, sēžot pie stūres. “Man viss patīk, mašīnai ir brīnišķīga piekare, līkumos vienkārši izvirpo precīzi, ļoti labi turas līkumos, bet paātrinājums ir tāds, ka jauniem vai garīgi nestabiliem cilvēkiem nemaz nevajadzētu uzticēt šo mašīnu,” izsakās Pauls Timrots.

Taču Timrots secina, ka joprojām bēdīgākais ir auto nobraukuma spēja un lādēšanas ilgums. Tāpat arī nesaprotams ir pats lādēšanas process, secina “Zebra”, – kā pārtraukt lādēšanu, kāpēc autosalonā jāmeklē poga, lai lādētāja vadu varētu izņemt?

Tāpat arī nepārdomāta ir līdzi vedamo lādētāju novietojums. “Tas lādētājs atrodas zem dēlīša bagāžniekā. Katru reizi vilkt ārā tos vadus, tas nav ērti. Tad viss jāpiesprauž, jāiet apskatīties, vai lādējas, viss jāaizslēdz. Slaucama govs prasa mazāk darba nekā elektriskās mašīnas lādēšana,” spriež  “Zebras” vadītājs.

Taču neatkarīgi no atsevišķiem mīnusiem “Zebra” jauno “MINI” vērtē pozitīvi. “Būtībā to var izmantot kā sporta verķi. Uzlādē 150 kilometriem un pa trasi kādus 40 kilometrus “noplēs” ar pilnu gāzi. Tas ir tāds sporta verķītis, kurš provocē ātri braukt,” secina Pauls Timrtos.

Plašāk par jauni “MINI Electric” – sižetā