Komentāri

Pieaugušie daudzās dzīves jomās nereti uzskata, ka noteikti ir labāki par bērniem, tomēr kā izrādās, tad izveicībā uz velosipēda “sīkie” ir ne sliktāki un daudzās jomās pat meistarīgāki par lielajiem.

Raidījums “Zebra” kopā ar LNT sporta ziņu vadītāju Kasparu Dvinski un raidījuma LNT Brokastis, kā arī radio “Star FM” ētera cilvēku Oskaru Leperu devās uz Biķernieku trasi, kur notika Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotās izveicības sacensības bērniem vecuma grupā no 1. līdz 4. klasei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī no pirmā acu uzmetiena dažādie šķēršļi var likties viegli pārvarami, tās tas nebūt nav, un par to varēja pārliecināties arī Kaspars un Oskars, saņemot attiecīgi 69 un 58 soda punktus. Abi puiši atzīst, – ja šādu trasi var izbraukt bez kļūdām, tad arī satiksmē uz ceļiem klāsies vieglāk.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl