“Šādas švīkas uz asfalta esmu redzējis vien trasē”; “Zebra” uz šosejas atklāj rallijkrosa cienīgu tramplīnu

8 komentāri
“Šādas švīkas uz asfalta esmu redzējis vien trasē”; “Zebra” uz šosejas atklāj rallijkrosa cienīgu tramplīnu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Raidījums “Zebra” saņēmis vairākas vēstules, ka ceļa posmā no Tīnūžiem uz Ikšķili ir izveidots tramplīns! Lielā ātrumā triecoties pret asfaltu, šoferīši bīstamajā vietā ne vienai vien automašīnai pārsituši karteri, tādēļ turpmāko ceļu bijuši spiesti mērot vien striķī.

Pauls Timrots bīstamajā vietā novēro, ka ne viens vien autovadītājs tur sabojājis savu transportlīdzekli – par to liecina vairāki eļļas pleķi pēc bīstamā ceļa vaļņa. Tāpat šosejas malā mētājas dažādas automašīnu detaļas, kas pēc trieciena no transportlīdzekļa atdalījušās. “Šādas švīkas uz asfalta, ko atstājuši autovadītāji, savus transportlīdzekļus triecot pret ceļu, esmu redzējis vien rallijkrosā pēc tramplīniem,” redzēto komentē Timrots.

“Zebra” arī paši izmēģina šķērsot tramplīnu ar 60 km/h . “Tas bija diezgan nepatīkami, teikšu, kā ir. Būtu kādi 70 km/h, jau varētu būt slikti. It īpaši, ja amortizatori vājāki,” saka Timrots.

Īpaši bīstama šī vieta varētu būt ziemā, saka Timrots. “Ja pēkšņi, kā tas ir tagad, panikā sit pa bremzēm, mēģina sabremzēt pirms paša tramplīna, var arī neaizvilkt līdz tramplīnam. Var sagriezties un iekrist grāvī,” uzskata Pauls Timrots.

Vairāk par uz šosejas izveidoto tramplīnu – “Zebras” sižetā

8 komentāri