“Pats stulbākais krustojums Rīgā?!” “Zebra” novēro absurdu risinājumu Lubānas ielā

11 komentāri

Rīga, Lubānas iela virzienā uz pilsētas centru. Krustojumā ar Garo ielu nupat notikusi rekonstrukcija – pie brauktuvju krustošanās vietas izveidota saliņa. Pirms tās gan uz Lubānas ielas izvietota ceļazīme, kas norāda, ka drīkst braukt tikai taisni vai nogriezties pa labi.

Tiesa gan, “Zebras” skatītājs jautā, vai, pabraucot garām saliņai, drīkst veikt kreiso pagriezienu.  Autovadītāji, iespējams, saliņu uztver kā sadalošo joslu, tāpēc arī uzskata, ka ir atļauts iecerētais manevrs no Lubānas ielas uz Garo ielu.

Tikmēr, apskatot šo saliņu no Garās ielas puses, kļūst skaidra krustojuma pārbūvētāju iecere. Ceļš starp abām saliņām noteikti paredzēts pieminētajam kreisajam pagriezienam. Tātad – kāds ir paredzējis kreiso pagriezienu no pašas noslogotākās ielas Rīgā – no Lubānas ielas.

“Zebras” ieskatā, ka šis ir pats stulbākais jaunuzbūvētais krustojums Rīgā šogad. Autovadītāji ir nolikti zem sitiena, jo zināms, ka kreisais pagrieziens ir pats bīstamākais manevrs satiksmē.

Ļoti iespējams, ka krustojuma inženieri atbildēs, ka tas ir ar skatu nākotnē, ka te kaut kad satiksme šajā vietā būs daudz drošāka. Tiesa gan, līdz tam šis manevrs šeit ir ļoti bīstams, autovadītājiem ir ļoti jāuzmanās arī no tiem, kuri tomēr grasās veikt šo kreiso pagriezienu.