Motociklistu vasara ir sākusies! Eksperti Biķerniekos iemēģina jaunākos braucamrīkus

Pievienot komentāru

Biķernieku trasē aizvadīts pasākums “Latvijas gada motocikls”, kur pulcējas gan moto speciālisti, gan šīs sezonas jaunākie motocikli.

Piecās stundās pasākuma dalībnieki ar 15 motocikliem izbrauca pa kartinga trasi, mototrasi, piefiksēja savus novērojumus un aizpildīja anketu, sniedzot savu vērtējumu. Žūrijā piedalījās vairāki motosportisti, moto instruktori, arī tiesu eksperti, motoceļotāji un žurnālisti.

Jānis Rozītis
Pasākuma “Latvijas gada motocikls” dalībnieks

Te tiek izvērtēts, ko labāk ņemt, lai var “vilkt” arī pa Pleskavas šoseju, kur zobs uz zoba neturas. Būtībā es zinu visus tos močus, tagad tikai atsvaidzinu savu atmiņu. Katram modelim ir savs šī gada mocītis, katram ir sava “fiška” klāt.

Pasākums “Gada motocikls Latvijā” notiek jau ceturto gadu, un to nerimstoši organizē Arnis Blodons, kurš spēj vienkopus pulcēt gan žūriju, gan vienoties ar motociklu tirgotājiem.

Arnis Blodons
Pasākuma “Latvijas gada motocikls” rīkotājs

Latvija ir tā unikālā zeme, kur visi raksta, ka visi ir aizbraukuši prom, bet motociklisti ir palikuši. Motociklus vienalga pērk un brauc, tādēļ šis pasākums arī notiek. Tā ir iespēja dīleriem sevi parādīt sezonas sākumā, kas nav mazsvarīgi, jo mototūrisms Latvijā ir diezgan plašs.