“Ļoti kluss un fantastiski brauc pa bedrainu ceļu!” “Zebra” testē astoto “golfiņu”

Pievienot komentāru
“Ļoti kluss un fantastiski brauc pa bedrainu ceļu!” “Zebra” testē astoto “golfiņu”
ZEBRA

Pirmās paaudzes “Volkswagen Golf” – šī automašīna ir veselas automašīnu klases nosaukumu “tēvs” un diktē noteikumus autobūvē jau kopš 1974. gada. Pēc mūsdienu mēriem skatoties, šajā automašīnā viss ir ārkārtīgi robusti, skarbi, primitīvi un brutāli, automašīna sver mazāk par tonnu, un tai nav nekā lieka.

Šonedēļ raidījums “Zebra” aplūko dažādus “Volkswagen Golf”  – astoņas “Golf” paaudzes un dodas testēt jaunāko no visiem “golfiņiem”.

“Man patīk, ka automašīnai ir kruīza kontrole. Jau no veciem laikiem tā ir lieta, kas man patīk. Otrs, ja kruīza kontrole ir ar adaptīvo sistēmu, vēl jaukāk. Nākamā lieta – joslu asistents, mašīna turas joslā,” tā par astotās paaudzes “Volkswagen Golf” saka raidījuma vadītājs Pauls Timrots.

Lai pārbaudītu, kā jaunākais “Volkswagen Golf” “turas”, raidījums devies uz vienu no bedrainākajiem un līkumotākajiem ceļiem Pierīgā. “Klusums no piekares ir ļoti labs, automašīna brauc, kā vecos laikos teiktu, kā limuzīns. Gaumīgi, viss notiek gludi un mierīgi, it kā mēs brauktu pa līdzenu asfaltu,” bilst Timrots.

Vairāk par astoto “Volkswagen Golf” skatieties raidījuma “Zebra” sižetā!