“Logu nav, jumta nav! Ellē ratā!” – Timrots stāvā sajūsmā par Latvijā būvētu sporta auto!

6 komentāri
“Logu nav, jumta nav! Ellē ratā!” – Timrots stāvā sajūsmā par Latvijā būvētu sporta auto!

“Lai brauktu ar šādu auto, tas ir jāmīl! Nekā racionāla izskaidrojuma tur nav!” tā, testējot latviešu entuziasta Voldemāra Dambekalna uzbūvētu auto, secina “Zebras” vadītājs Pauls Timrots. Secinājums ir skaidrs – “Zebras” vadītājs, ar to braucot, ir stāvā sajūsmā.

Kā uzbūvēt sporta auto par 250 britu mārciņām? Izrādās, to var izlasīt arī grāmatā. Latvijā ir cilvēks, kas grāmatas ne tikai lasījuši, bet arī reāli šādu auto ir uzbūvējuši!

Proti, pats sporta auto būvē Voldemārs Dambekalns. Stāstot par sevi, viņš atzīst, – ir gan tulkojis filmas televīzijā, gan slaucis govis Amerikā un Anglijā mācījies, kā arī strādājis Finanšu ministrijā un Zemkopības ministrijā. “Meklēju, ko darīt laukos, kas spētu ienest naudu no Eiropas, jo bez eksporta nekas nevar notikt,” stāsta Voldemārs, skaidrojot, ka plāno savus auto pārdot, piemēram, Lielbritānijā.

Runājot ne tikai par auto būvēšanu, Voldemārs arī dalās pārdomās par dzīvi Latvijas laukos. “Es vilinātu cilvēkus dzīvot mazpilsētās, jo tur var, salīdzinot ar galvaspilsētu Rīgu, dzīvot ļoti kvalitatīvi. Rīgā pārsvarā cilvēki pavada laiku automašīnā kā šoferi, vadājot bērnus uz skolu, pulciņiem. Mazpilsētā bērni paši var iet uz skolu, un daudz kas cits ir labāk nekā Rīgā,” stāsta Voldemārs.

Skaties VIDEO! Timrots testē Latvijā ražotus auto!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl